"מפלגת השלטון הישראלית": לפיד הציג את רשימת יש עתיד לכנסת ה-25 - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "מפלגת השלטון הישראלית": לפיד הציג את רשימת יש עתיד לכנסת ה-25

"מפלגת השלטון הישראלית": לפיד הציג את רשימת יש עתיד לכנסת ה-25

מפלגת יש עתיד של יאיר לפיד כבשה את השלטון לפני מספר חודשים, ולקראת מערכת הבחירות לכנסת ה-25 הציגה את רשימתה. יושב ראש המפלגה נאם בכנס: "אנחנו צריכים עכשיו לעשות את זה עוד פעם, אז אנחנו נעשה את זה עוד פעם, אנחנו יודעים היום שאם נעבוד קשה, השינוי הוא אפשרי. בואו נלך, ננצח בבחירות האלה, באנו לשנות, ממשיכים לשנות".

צפו:

 

"מה שאתם רואים כאן היום היא מפלגת השלטון הישראלית", פתח לפיד. "הוכחנו שאנחנו יודעים להביא לקלפיות מאות אלפי אנשים. הוכחנו שאנחנו יודעים לנצח בחירות ולהקים ממשלה ולהוביל מדינה. ועכשיו נעשה את זה עוד פעם".

"אני רוצה להגיד מפה מילה גם לאנשים שלא יצביעו לנו: אנחנו חייבים גם לכם. אנחנו עובדים גם בשבילכם. אנחנו נעשה הכל כדי להקים את הממשלה הבאה, ובדיוק כמו בממשלה הנוכחית – ברגע שהיא תקום היא תהיה גם הממשלה שלכם", אמר.

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]