"מנצ'סטר יונייטד מתלבטת בקשר לעתידו של דוד דה חאה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "מנצ'סטר יונייטד מתלבטת בקשר לעתידו של דוד דה חאה"

"מנצ'סטר יונייטד מתלבטת בקשר לעתידו של דוד דה חאה"
Jose Breton/Pics Action/NurPhoto via Getty Images (צילום: ספורט 5)

Jose Breton/Pics Action/NurPhoto via Getty Images | צילום:
ספורט 5


שנים ביונייטד. דה חאה, פרגוסון והאליפות האחרונה בה זכתה הקבוצה (Jo (צילום: ספורט 5)

שנים ביונייטד. דה חאה, פרגוסון והאליפות האחרונה בה זכתה הקבוצה (John Peters/Manchester United via Getty Images) | צילום:
ספורט 5


אנחנו אמנם בפגרת הנבחרות, אך מנצ'סטר יונייטד מתעסקת בהרחבה בעתידו של דוד דה חאה. השוער עומד בין הקורות של השדים האדומים מאז 2013, אך עתידו בסימן שאלה לפי דיווח היום (ראשון) של ה"טלגרף" הבריטי.

בטלגרף נטען כי יונייטד מתלבטת בקשר להפעלת האופציה שתאריך את חוזהו של השוער בן ה-32. דה חאה מרוויח 350 אלף יורו בשבוע, וייתכן כי הקבוצה תרצה לחסוך בעלויות בתקציב השכר העצום שלה, 384 מיליון פאונד בשנה.

דה חאה מסיים את חוזהו בסוף השנה ויכול לסכם על העברה חופשית בינואר, כאשר יש מספר קבוצות שצפויות להביע בו עניין. יונייטד יכולה לפנות לשוערים זולים יותר וג'ורדן פיקפורד כבר הוזכר כמועמד.

מרטין דוברבקה, שוערה של ניוקאסל יונייטד, מושאל ליונייטד ומשמש כשוער מחליף. במקביל, הקבוצה מחזיקה בדין הנדרסון, שוערה הפותח של נוטינגהאם פורסט.


Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]