מנהלות בית בושת ישלחו לשיקום ולא לכלא - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מנהלות בית בושת ישלחו לשיקום ולא לכלא

מנהלות בית בושת ישלחו לשיקום ולא לכלאגזר דינן של שתי נשים שהורשעו בניהול בית בושת ברחוב הירקון בתל אביב יידחה, במטרה לראות אם יצליחו לשקם את עצמן. הסיבה: אחת משתי הנשים בהריון מתקדם: "אני מבטיחה לעשות הכול ולשתף פעולה ככל שאדרש"

זנות בתל אביב

אילוסטרציהבית המשפט המחוזי בתל אביב דחה בצעד חריג ביותר את מתן גזר הדין של שתי מנהלות של בית בושת שפעל ברחוב הירקון בעיר. השופט, יוסף טופף, שהיה אמור להקריא את גזר הדין שלשום (ב), החליט לתת הזדמנות לשתיים, שי לי אלחרר (29) ונטלי אתאל (37), להשתקם לפני ההכרעה. הסיבה: אלחרר בהריון מתקדם וצפויה ללדת תאומים בזמן הקרוב. מדובר בתקדים יוצא דופן, שכן בדרך כלל העונשים על עבירות שכאלה הן מאסר בפועל שנע בין שנה לארבע שנים, וכן קנסות כבדים. 


הפרקליטות האשימה את בעלת המקום, לי פולובינצ'יק, ושתי העובדות שסייעו בניהולו בעבירות חמורות של סרסרות, החזקת מקום לשם זנות, קבלת דבר במרמה, עבירות מס והלבנת הון. בכתב האישום נכתב כי המקום פורסם כמכון "ספא" כאשר בפועל ניתנו בו שירותי זנות. כמו כן נטען כי מנהלת בית הבושת נעזרה ברואה חשבון שהשיג לה במרמה תעודת עוסק מורשה, ואף פתח עבורה תיקים במס הכנסה  – כאשר שתי הנשים שימשו כ"נשות קש" שפעלו מטעמה, והן אלו ששכרו את הדירה שבה פעל מכון הליווי, גייסו נשים לעבודה וערכו רישום של הלקוחות. גזר דינם של רואה החשבון ופולובינצ'יק עדיין לא נמסר, אך כככל הנראה היא צפויה למאסר שינוע בין שלוש לחמש שנים. 

פולובינצ'יק הועמדה לדין כבר שלוש פעמים על ניהול מכוני ליווי. בשנים 2014-5 היא ניהלה שני מכונים, עם אתאל, האחד ברחוב יעב"ץ והשני ברחוב תובל. פעמיים הורשעה ונדונה לעבודות שירות, אך כעת, כך נראה, היא עשויה לבלות שנים בכלא. על פי כתב האישום בית הבושת פעל במשך שנתיים וחצי וגלגל בתקופה זו כארבעה מיליון שקלים. בית המשפט גזר אז על אתאל שלושה חודשי מאסר, שהומרו בעבודות שירות וקנס של 1,000 שקל. על פולובינצ'יק נגזרו תשעה חודשי מאסר שרוצו בעבודות שירות, חילוט רכוש ושבעה חודשי מאסר על תנאי. 

"אני מעוניינת לשקם את חיי ומבטיחה לעשות הכול כדי לשקם את עצמי ולשתף פעולה עם שירות המבחן ככל שאדרש", אמרה אלחרר לשופט. גם אתאל ביקשה מהשופט להפנות אותה לממונה על עבודות שירות והתחייבה לבצע אותן אם בית המשפט יגזור עליה עונש כזה. כאמור, השופט החליט לדחות גזר הדין של שתי הנשים כדי לאפשר לשירות המבחן להגיש תסקיר אודותן ולבחון אפשרות לשקם אותן. הוא ציין כי לגבי אלחרר יש להגיש את התסקיר בעוד כחודשיים.


Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]