מי צריך VAR? צפו ברגע הויראלי מסרביה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 02/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מי צריך VAR? צפו ברגע הויראלי מסרביה

מי צריך VAR? צפו ברגע הויראלי מסרביה
מי צריך VAR? (צילום: ספורט 5)

מי צריך VAR? | צילום:
ספורט 5


בעולם הכדורגל יש מגוון רחב של ליגות, חלקן גדולות ומוכרות, חלקן נמוכות ועלומות וחלקן מספק רגעים ויראליים בלתי נשכחים. רגע כזה מגיע אלינו מהליגות הנמוכות של סרביה, שם אולי אין VAR, אבל עדיין מסתדרים עם "עזרים טכנולוגיים" נוספים.

במשחק בליגה סרבית נמוכה נכבש שער במשחק, אך מיד לאחר מכן שופט המשחק פסל את השער וביטל את החגיגות של שחקני הקבוצה. עם זאת, רגע דרמטי הגיע כשאוהד (כן, אוהד) שנכח במגרש וצילם את השער, הראה לשופט המשחק את "ההילוך החוזר".

לאחר שצפה בשער בטלפון של האוהד, השופט הפך את החלטתו, אישר את השער ושלח את השחקנים לחגיגות מיוחדות במיוחד. עוד רגע ויראלי מליגה אירופית נמוכה שמשפר לנו מעט את היום. צפו ברגע הוויראלי בנגן הווידאו למעלה.


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]