מיכאלי קוראת לציבור: לא להגיע לתל אביב - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מיכאלי קוראת לציבור: לא להגיע לתל אביב

מיכאלי קוראת לציבור: לא להגיע לתל אביב

חדשות סרוגים17.09.22 21:15  כ"א באלול תשפב

מיכאלי קוראת לציבור: לא להגיע לתל אביב

  מיכאלי סוקרת את מקום הבולען (דוברות)

הבולען בנתיבי איילון. שרת התחבורה מרב מיכאלי, נמצאת במקום הבולען בסמוך למחלף השלום וקניון עזריאלי, וקוראת לכל מי שיכול להימנע מלהגיע לתל אביב מחר, בטח שברכב פרטי.

עוד באותו נושא

צפו: בולען נפער בלב תל אביב; הכביש עדיין חסום


3

בשעה הקרובה ייסגרו לתנועה נתיבי איילון לכיוון דרום, ממחלף גלילות ודרומה, כדי לתקן את הבולען ולבדוק האם ישנו חשש לבולענים נוספים בכביש.

משרד התחבורה באמצעות נתיבי איילון מטפל מהרגע הראשון בבולען המטריד הזה. אנחנו גם מתקנות ומתקנים אותו, וגם בודקים שאין עוד בולענים, שאין מקומות שיכולים להיווצר בהם בורות.

מיכאלי סוקרת את מקום הבולען (דוברות)

מיכאלי סוקרת את מקום הבולען (דוברות)

הבדיקה הזו נמשכת, ולכן בהמשך ייסגר איילון דרום מגלילות למשך הלילה. אני מאמינה שבבוקר הוא ייפתח. אני קוראת לכל מי שיכול, לא להגיע מחר מצפון לתל אביב, להישאר לעבוד בבית ולהימנע מלבוא ברכב פרטי לתל אביב. מי שחייב לבוא, שיבוא בתחבורה ציבורית.

חיילים יוכלו להגיע לבסיס באיחור

אני עומדת בקשר עם משרד הביטחון ומבקשת ממנו לאפשר לחיילות ולחיילים להגיע מחר באיחור לבסיסים, כדי שנפזר את העומס גם ברכבת. ברגעים אלה יושבים צוותים של התחבורה הציבורית ומחפשים דרכים לתכנן את התחבורה הציבורית מצפון לתוך תל אביב מחר.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]