מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 28/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאות

מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאותלשתות תה בקיץ ובחום הישראלי זאת משימה שכנראה רק יחידי סגולה יצלחו. כעת, מתברר כי לבחירה דווקא בתה, עשויות להיות השלכות חיוביות על הבריאות שלנו.

מחקר חדש של המכון הלאומי לבריאות בארצות הברית מצא שיש לא מעט יתרונות לשתיית התה השחור. על פי המחקר, אנשים ששתו שתי כוסות או יותר ביום נמצאו בסיכון נמוך יותר של 9%-13% להיפגע ממחלות לב, בעיות בכלי הדם או שבץ מוחי.

תה

מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאות

"זה היה מחקר מקיף מאוד – חצי מיליון אנגלים ששתו תה שחור. ונמצא ששתייה של תה שחור גם בכמויות גדולות בהחלט מועילה במניעה של מחלות. כלומר, היא חלק מתזונה נכונה", הסבירה הדיאטנית הקלינית עלינה סגל. פרופסור אמנון להד, מנהל המחלקה לרפואת המשפחה בקופת חולים כללית, הוסיף: "שנים ניסו להסביר לנו ששתייה של תה בכמויות גדולות עלולה להזיק, כנראה שזה לא נכון, לא צריך לפחד מזה, אפשר ורצוי לשתות אותו".

המחקר נערך בבריטניה, המקום שבו התה הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות וקיים בכל הסוגים, בכל מקום ובכל הזדמנות. "סוף-סוף יש מחקר גם על תה שחור. רואים שהתה השחור שהיה תמיד נחשב כנחות הוא לא נחות", אמר צ'ארלס פגין, בעל חנות התה "פלה דה תה".

תה

"לא צריך לפחד משתיית תה – אפשר ורצוי לשתות אותו"

בישראל צריכת תה בימים החמים לא נפוצה. רובנו מעדיפים להצטנן עם משקה קר או לכל היותר לבחור בקפה. המחקר החדש עשוי לגרום לנו לחשוב פעמיים על הבחירה הזו, שאולי יכולה להשפיע לטובה גם על הבריאות שלנו.

 

 


Source link

פוסטים קשורים

 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]