מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 23/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאות

מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאותלשתות תה בקיץ ובחום הישראלי זאת משימה שכנראה רק יחידי סגולה יצלחו. כעת, מתברר כי לבחירה דווקא בתה, עשויות להיות השלכות חיוביות על הבריאות שלנו.

מחקר חדש של המכון הלאומי לבריאות בארצות הברית מצא שיש לא מעט יתרונות לשתיית התה השחור. על פי המחקר, אנשים ששתו שתי כוסות או יותר ביום נמצאו בסיכון נמוך יותר של 9%-13% להיפגע ממחלות לב, בעיות בכלי הדם או שבץ מוחי.

תה

מחקר חדש טוען: שתיית תה שחור פעמיים ביום מסייעת לבריאות

"זה היה מחקר מקיף מאוד – חצי מיליון אנגלים ששתו תה שחור. ונמצא ששתייה של תה שחור גם בכמויות גדולות בהחלט מועילה במניעה של מחלות. כלומר, היא חלק מתזונה נכונה", הסבירה הדיאטנית הקלינית עלינה סגל. פרופסור אמנון להד, מנהל המחלקה לרפואת המשפחה בקופת חולים כללית, הוסיף: "שנים ניסו להסביר לנו ששתייה של תה בכמויות גדולות עלולה להזיק, כנראה שזה לא נכון, לא צריך לפחד מזה, אפשר ורצוי לשתות אותו".

המחקר נערך בבריטניה, המקום שבו התה הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות וקיים בכל הסוגים, בכל מקום ובכל הזדמנות. "סוף-סוף יש מחקר גם על תה שחור. רואים שהתה השחור שהיה תמיד נחשב כנחות הוא לא נחות", אמר צ'ארלס פגין, בעל חנות התה "פלה דה תה".

תה

"לא צריך לפחד משתיית תה – אפשר ורצוי לשתות אותו"

בישראל צריכת תה בימים החמים לא נפוצה. רובנו מעדיפים להצטנן עם משקה קר או לכל היותר לבחור בקפה. המחקר החדש עשוי לגרום לנו לחשוב פעמיים על הבחירה הזו, שאולי יכולה להשפיע לטובה גם על הבריאות שלנו.

 

 


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]