מחמאות לליידנר ביוון: "יש לו את זה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מחמאות לליידנר ביוון: "יש לו את זה"

מחמאות לליידנר ביוון: "יש לו את זה"
Max Maiwald/DeFodi Images via Getty Images (צילום: ספורט 5)

Max Maiwald/DeFodi Images via Getty Images | צילום:
ספורט 5


ליידנר. מבטיח מאוד (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)

ליידנר. מבטיח מאוד (אודי ציטיאט) | צילום:
ספורט 5


דורון ליידנר אמנם טרם ערך משחק רשמי עם אולימפיאקוס, אך הפך לאחד השחקנים המרכזיים בפגרת הנבחרות. המגן השמאלי שיחק 73 דקות עם הבוגרת בשבת בניצחון מול אלבניה, ומחר (שלישי) עשוי לפתוח במשחק הנבחרת הצעירה מול אירלנד בו ניצחון יעלה את הישראלים ליורו.

רגע לפני המשחק, "Gazzatte" היווני התייחס בהרחבה לליידנר. "הוא לא שיחק כי הוא תופס משבצת של זר וכי הוא רק בן 20, לא רק בגלל סיבות מקצועיות. הוא נראה נהדר, בעיקר בהתקפה. מהיר, מדויק, אגרסיבי ותמיד מחפש את השער, גם בהרמות וגם בכדורי עומק. הנוכחות שלו בהתקפה מרשימה, יש לו את זה".

"במקביל, היו סימני שאלה בהגנה. הוא חיפש את הכדור, אבל היו כניסות מגושמות או אדישות. הוא לא נתן לאלון חזן ביטחון בהגנה", ציינו, אך סיימו בנימה חיובית: "אפשר לצפות להרבה מליידנר, הוא יכול להפוך לקונסטנטינוס צימיקאס הבא, למשל. הוא צריך הרבה עבודה כדי להפוך לשחקן יעיל יותר וכדי לשפר את הקבוצה". צימיקאס, שגדל באולימפיאקוס, נמכר מהקבוצה לליברפול.

"לכן הוא צריך לשחק, וזה לא קרה מספיק באולימפיאקוס. אני חושב שאולימפיאקוס תאהב את ליידנר כי הוא התקפי ומהנה, אבל הם צריכים להיות סבלניים לטעויות של שחקן הגנה בן 20".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]