מזרח פרוע: מדוע עסקת דונובן מיצ'ל לקליבלנד טובה לכולם? - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 16/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מזרח פרוע: מדוע עסקת דונובן מיצ'ל לקליבלנד טובה לכולם?

מזרח פרוע: מדוע עסקת דונובן מיצ'ל לקליבלנד טובה לכולם?
sportFive1220196 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


1 יש דרכים שונות להגדיר הצלחה. דרך אחת היא לספר שהכיוון היה מעולה, שהיית רגע לפני פריצה, שהפתעת את כולם ביכולות שלך, שאולי אפילו שינית את השוק, ושעכשיו כולם יודעים מי אתה ומה אתה שווה. בצד השני, לפעמים צריך להסתכל על השורה התחתונה ולהודות שמהבחינה הזו לא עמדת ביעדים שלך, והפסדת יותר מדי. במקרה של קליבלנד קבאלירס מודל 2021/22, אין צורך ליישב את הסתירות הללו: שתי הקביעות נכונות, והשאלה היא איך שומרים על הכיוון והפעם גם עומדים ביעדים.

לפני שנה וקצת, ג'יי.בי ביקרסטאף זכה באוון מובלי. למובלי לא ציפו בדראפט כמו לשחקנים סטייל טים דאנקן, אנתוני דייויס או זאיון וויליאמסון, אבל האפקט שלו על הקבאלירס היה לא פחות מפנטסטי. שנה קודם, ליינאפים שבהם נכללו דריוס גארלנד וג'ארט אלן היו מפסידים ב-7.3 נקודות בכל 100 התקפות. אותם גארלנד ואלן, כאשר צירפו אליהם את מובלי, ניצחו ב-8.2 נקודות בכל 100 התקפות, ואם הציבו לידם את אייזק אוקורו, שחקן שנה שנייה סולידי ועדיין מוגבל התקפית, הרביעייה הזו ניצחה ב-7.6 נקודות על כל 100 התקפות. נכון, יכולת הקליעה והאורך המרשים של לאורי מארקנן בעמדה 3 היו חלק אינטגרלי בהצלחה של הקאבס, אבל הכל מתחיל ביכולת של מובלי, תמנון רב זרועות וחכם, לחבר את כל החלקים האלה.
 
בעסקה של דונובן מיצ'ל, קליבלנד ויתרה על שחקן אחד בלבד שהיה משמעותי עבורה בעונה שעברה בשורה התחתונה – מארקנן. קולין סקסטון פתח מצוין את העונה שעברה אבל אז נפצע בברך וסיים את העונה, ובצמד ה"סקסלנד" – אחד הפערים הגדולים בין שם מגניב לצמד לבין התוצאות שאותו צמד הביא – התברר מהר מאוד מי השם היותר סקסי. זה דווקא היה הבחור עם ה"לנד". מ-3.9 אסיסטים בעונת הרוקי הוא צמח בעונה שעברה ל-8.6 למשחק, מקום שישי בליגה, ונבחר לראשונה לאולסטאר שנערך אצלו בבית. עכשיו קליבלנד לחצה על כפתור ה"שדרג גרסה" בעמדה של סקסטון. מיצ'ל יוצר הרבה בעיות הגנתיות והשילוב שלו עם גארלנד אינו אידיאלי מהבחינה הזו, אבל סביר להניח שמי שיתפוס את מקומו של מארקנן בחמישייה הוא הפיתרון.

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]