מזעזע: נהג אוטובוס באפרת הותקף על ידי נוסע בגז מדמיע - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מזעזע: נהג אוטובוס באפרת הותקף על ידי נוסע בגז מדמיע

מזעזע: נהג אוטובוס באפרת הותקף על ידי נוסע בגז מדמיע

האלימות נגד נהגי אוטובוס: נהג אוטובוס  בקו 381 הותקף הלילה (א') על ידי נוסע בתחנת אפרת דרום. הנוסע עלה לאוטובוס והחל לצעוק על הנהג. הנהג עצר לאחר 20 מטר וביקש מהנוסע לרדת. הנוסע תקף את הנהג בגז מדמיע וניסה לתקוף את הנהג מאחורי מחיצת ההפרדה ושבר אותה. באוטובוס שהו באותו הזמן מספר נוסעים. הנהג פונה לבית החולים עם פגיעות בעיניו ובראשו. 

אין מנוס מהפעלת ענישה חמורה כנגד תוקפי נהגים

תמר אוחנה ראש ענף תחבורה בכוח לעובדים: לא ייתכן שכל תקיפת נהג תיכנס לסטטיסיקה. מי שחשב כי ניתן לעצור את אלימות הנוסעים ע"י הפרדת הנהגים מהנוסעים-טעה. אין מנוס מהפעלת ענישה חמורה כנגד תוקפי נהגים ממש כפי שנוהגים בתוקפי רופאים או שוטרים. נמשיך להיאבק עד להכרה בנהגים כעובדי מקצוע.

בחודש שעבר, נהג אוטובוס מחברת אלקטרה אפיקים תחבורה, הותקף במכות במהלך נסיעה. הנהג פונה לבית החולים הדסה הר הצופים עם חבלות בידייים, בצלעות ובכתף. 

האירוע התרחש בקו 145 בפסגת זאב בירושלים. במהלך הנסיעה נוסע ביקש לרדת במקום שאסור לעצור. הנהג הסביר לנוסע כי הוא אינו יכול לעצור והנוסע קילל אותו והחליט לתקוף אותו באגרופים. הנהג עצר את האוטובוס בצד והתוקף נמלט לאחר ששבר את דלת האוטובוס. לפני כשנה וחצי, הנהג הוכה על ידי נוסע שיכור במהלך נסיעה מירושלים לים המלח. 

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]