מוסדות החינוך המיוחד יקיימו לימודים גם במקרה של שביתה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 22/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מוסדות החינוך המיוחד יקיימו לימודים גם במקרה של שביתה

מוסדות החינוך המיוחד יקיימו לימודים גם במקרה של שביתה

בשבועות האחרונים מתנהל קרב בין ארגוני המורים למשרד האוצר, מצד אחד המורים שטוענים למשכורות רעב, יחס מזלזל מהמערכת והיעדר הערכה, מול משרד האוצר שלא מעוניין בהגדלת התקציבים. ביום חמישי בשבוע הבא היו אמורים לחזור התלמידים אל ספסלי בתי הספר, אך בינתיים נראה שאנחנו בדרך לשביתה.

אחד הנושאים הבוערים הוא החינוך המיוחד, שבמקרה של שביתה יפגע באופן הקשה ביותר והתלמידים בו לא יקבלו מענה הולם. לאור המצב, בהתסדרות המורים הודיעו כי גם במקרה של שביתה כללית, בחינוך המיוחד הלימודים יתקיימו כסדרם. כך מתפרסם ב-N12. יפה בן דויד אמרה: "מבינים את הקשיים בחינוך המיוחד ומנסים לשמור על תפקוד סביר למען התלמידים".

מוקדם יותר הודיעו בהסתדרות המורים כי הם נענים בחיוב לבקשת משרד החינוך להחריג את ימי ההכנה של החינוך המיוחד, וכי החל מיום ראשון הקרוב ניתן יהיה לקיים יום היערכות. מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, אמרה: "אנו מודעים לקושי ולתחושת התסכול שלכם ומבטיחים שנעשה ככל יכולתנו לשיפור תנאי העבודה בחינוך המיוחד בהסכם השכר".

Source link

פוסטים קשורים

  • סיומות אתרי אינטרנט

    by Shokor
    by Shokor

    האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]