מהתיכון היישר ל-NBA: השינוי המסתמן בליגה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מהתיכון היישר ל-NBA: השינוי המסתמן בליגה

מהתיכון היישר ל-NBA: השינוי המסתמן בליגה
(Getty) (צילום: ספורט 5)

(Getty) | צילום:
ספורט 5


מחזירים את הגלגל לאחור. על פי הכתב הבכיר של "האתלטיק" שאמס צ'ראניה, ב-NBA צפויים לאשר לשחקנים בני 18 להיבחר בדראפט, כאשר המשמעות היא שכמו בימים עברו – פרוספקטים צעירים יוכלו להגיע ישירות מהתיכון לליגה הטובה בעולם, בלי לעבור לפני במכללות/ג'י ליג/ליגה בינלאומית.

המועד הכי מוקדם שהחוק החדש/ישן יוכל להיכנס לתוקף הוא דראפט 2024, כך שברוני ג'יימס לא יוכל לשחק ב-NBA בעונת 2023/24. בשנים האחרונות עלה הרעיון לשנות בחזרה את החוק, וכעת, בעוד הליגה מנהלת שיחות עם ארגון השחקנים – עושה רושם שבעתיד שחקני תיכון מוכשרים יוכלו להיבחר בדראפט.

הגבלת הגיל הנוכחית נכנסה לתוקף ב-2005, אחרי אינפלציית תיכוניסטים בליגה שכללה סיפורי הצלחה כמו לברון ג'יימס, קובי בראיינט וקווין גארנט, אבל לא מעט שחקנים הגיעו לא בשלים, מה שפגע בהם משמעותית.

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]