מדוע הוסתר שנמצא ראש של עכבר בשעועית? - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 23/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מדוע הוסתר שנמצא ראש של עכבר בשעועית?

מדוע הוסתר שנמצא ראש של עכבר בשעועית?לאחר שחברת סנפרוסט הודיעה למשרד הבריאות באיחור של 5 ימים על עצירת שיווק מוצרי השעועית, פרסמנו אמש (שבת) פרטים חדשים על הפרשה שהחברה ניסתה להסתיר מהציבור. מהסירוב לבצע ריקול בזמן למרות החשש הממשי לפגיעה בבריאות הצרכנים ועד למקרה הקודם שבו החברה הסתירה את הימצאות ראש של עכבר – כל מה שצריך לדעת.

השאלות הקשות מהפרשה

 • קיבלו את התלונה לפני 5 ימים ורק היום הודיעו על ריקול

 • משרד הבריאות טוען: הם סירבו לעשות ריקול ולפצות את הצרכנים

 • לפני 3 שבועות התקבלה תלונה על ראש של עכבר במוצר של החברה, ורק לאחר 4 ימים – היא הודיעה על ריקול והסתירה כי מדובר בראש של עכבר

הכול התחיל ביום שלישי, לאחר שצרכן רכש מוצר של סנפרוסט בבעלות תנובה, שעועית ירוקה קפואה וגילה את הממצא המטריד – חלקי נחש במוצר. החברה עדכנה את משרד הבריאות לאחר קבלת התלונה והוא דרש ממנה להכריז על ריקול וגם להודיע לצרכנים, מכיוון שעלה חשש שחלקים אחרים של הנחש נמצאים באריזות אחרות וכי זה עלול להוות סיכון לבריאות הצרכנים.

אך מתברר שהחברה סירבה להכריז על ריקול ולהודיע לצרכנים. רק היום היא עדכנה על ריקול ומחר צפויה לבצע איסוף של המוצרים. מדובר בהתנהלות מטרידה מאוד שמעלה סימני שאלה קשים מאוד על ההתנהלות של החברה מול קהל הצרכנים.

לטענת משרד הבריאות, בסנפרוסט סירבו לעשות ריקול ולפצות את הצרכנים למרות החשש לשלומו של הציבור, אך זה לא המקרה היחיד. לפני 3 שבועות התקבלה תלונה על ראש של עכבר במוצר של החברה, ורק לאחר 4 ימים הודיעה החברה על ריקול והסתירה כי מדובר בראש של עכבר.

הערב פרסמנו לראשונה כי גם אז החברה הודיעה באיחור על הימצאות ראש של עכבר במוצר רק לאחר 4 ימים, ומעבר לכך היא הסתירה שמדובר בראש של עכבר. היא טענה שהממצא הזה הוא גוף זר ולא ראש של עכבר.

תגובת סנפרוסט: "סנפרוסט ניהלה דיאלוג בנושא עם הדרג המקצועי במשרד הבריאות. החברה פועלת על פי הנחיות המשרד, ותבצע ריקול החל ממחר".

 

 


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]