מאות הפגינו מול ביתו של גנץ. שלמה נאמן: "אנחנו כאן ונמשיך במאבק עד שהביטחון לאזור יוחזר" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 26/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » מאות הפגינו מול ביתו של גנץ. שלמה נאמן: "אנחנו כאן ונמשיך במאבק עד שהביטחון לאזור יוחזר"

מאות הפגינו מול ביתו של גנץ. שלמה נאמן: "אנחנו כאן ונמשיך במאבק עד שהביטחון לאזור יוחזר"

500 תושבי ועובדי רשויות מיהודה ושומרון הגיעו הבוקר להפגין מול ביתו של שר הביטחון בדרישה להשיב את השקט לאזור.

יו"ר מועצת יש"ע וראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן: ״עזבנו הכל ביום העבודה היחיד בין יום כיפור לסוכות והגענו לכאן כדי לזעוק את זעקת חצי מיליון תושבי יהודה ושומרון ובקעת הירדן. בסלון הבית הזה מאחורי הגב שלי מונחות 7000 יחידות דיור ביהודה שומרון ובקעת הירדן שמוקפאות כי שר הביטחון גנץ לא רואה בנו אזרחים שווי זכויות. האויב מרים ראש כי השלטון שלנו מאפשר להם, רה״מ מדבר על מדינה פלשתינאית, שר הביטחון מטעין בכוחות את הרשות הפלשתינאית זיכרונה לא לברכה – גוף טרוריסטי ודיקטטורי שפוגע בערבים ויורה על יהודים. אנחנו כאן ונמשיך במאבק עד שהביטחון לאזור יוחזר".

ראש מועצת בית אל שי אלון: ״מדינת ישראל קיימת 74 שנים אבל נראה שיש כאלה שהתעייפו בדרך, שאין בכוחם להמשיך ולהילחם. אנשים כמו יאיר לפיד ובני גנץ. אחד רוצה לשבת בסלון עם אבו מאזן, שיפתור את בעיות הביטחון. אחד מוכן לוותר על הגז והריבונות הישראלית, כדי לא להילחם על צדקת דרכנו. אז אני אומר לכם: אתם לא חייבים. אין לכם כוח? תנוחו בבית! אנחנו נילחם. על המשילות בנגב, על הבנייה ביו"ש, נילחם בטרור. יש פה דור שמאמין בצדקת דרכו ומי שאין לו כוח להילחם  – משוחרר".

ראש מועצת קדומים, חננאל דורני: ״הקו הירוק הוא אינו הקו האדום. הדם של תושבי ההתיישבות אינו נחשב פחות מאשר דמם של תושבי תל אביב, הרצליה וראש העין. אסור לחכות שהטרור יגיע ללב המדינה בשביל לצאת ולפעול. אנו דורשים 'לשנות דיסקט' ולעבור מדיבורים למעשים- לאפשר לצה"ל לפעול בנחישות ולנצח את הטרור. עלינו לגדוע את התקווה של הטרוריסטים באמצעות תוספת של אישורי בנייה, סלילה של כבישי גישה נוחים ובטוחים ופיתוח ההתיישבות בכללותה. על אף המצב הנוכחי- אנחנו נמשיך לנסוע, להתיישב, להתבסס ולגדול- הטרור לא ינצח אותנו".

יוחאי דמרי ראש מועצה אזורית הר חברון: ״חייבים לשנות תפיסה, חייבים לשנות פרדיגמה, המציאות משתנה למול פנינו. אני קורא לממשלה- זה הזמן לשנות מדיניות , אנחנו לא רוצים שכוחות הבטחון יעצרו את המחבל אחרי הפיגוע אלא לפניו. הדרך היחידה לעשות זאת, היא על ידי הרתעה אמיתית -תנו פקודה. צה"ל כבר ידע לעשות זאת, אנחנו סומכים על צה"ל ב100%".

אסף מינצר, ראש מועצת אלקנה: ״הגענו לכאן לדרוש משר הביטחון את הדבר הבסיסי שהוא אמון עליו, ביטחון לתושבי יהודה ושומרון. את ההפגנה הזו היינו צריכים לעשות בכניסה לשכם ולחברון ובכל כפר שממנו יצאו המחבלים. אנחנו דורשים מרה״מ ושר הביטחון לדאוג לפיתוח ההתיישבות, כי זו התשובה לכל דורשי רעתנו".

ראש מועצת קרית ארבע חברון אליהו ליבמן: "דם יהודי אינו הפקר, לצערי יש כעת קריסת מערכות ביהודה ושומרון, אירוע רודף אירוע. המחבלים לא מורתעים ואנחנו עושים קולות של התקפה אבל המדיניות היא להכיל ואנחנו לא מקבלים את זה. אני דורש ממערכת הבטחון ומהממשלה לתת את כל הכוח לצהל ולגופי בטחון כדי שיהרגו את האויב במיטה שלו לפני שהוא עושה את הפיגועים הללו. רק דרך הרתעה חזקה והתקפה אגרסיבית נגד המחבלים אנחנו נגיע לשקט הרצוי".

אבי רואה, ראש מועצת שער השומרון: ״אין וואקום, האויב מנצל הזדמנויות וכשראש הממשלה לפיד מודיע שהאופציה של שתי מדינות נמצאת על השולחן, למרות שאין לה שום הסכמה במנהיגות הפוליטית, אז הערבים מתרגמים את זה ישר כנקודת תורפה ומגיבים באירועי טרור. ההתיישבות חזקה ואיתנה, עמדנו בהתקפות יותר קשות ונעמוד גם בזו. אך חבל שהמנהיגות של המדינה לא משכילה להסתכל קדימה ולחשוב כיצד מבססים את המשילות של מדינת ישראל ביהודה ושומרון. נקווה שבעוד חודש תבחר הנהגה יותר נחושה ותלחם למען המשך האחיזה של מדינת ישראל ביהודה שומרון ובקעת הירדן".

יגאל דילמוני, מנכ"ל מועצת יש"ע: ״היום מציינים 49 שנה למלחמת יום הכיפורים. מלחמה קשה וכואבת שפרצה בגלל תפיסת עולם שגויה בהנהגה של המדינה. באנו לכאן היום כדי להתריע על תפיסת עולם קלוקלת שמובילה ממשלת ישראל  ושר הביטחון בני גנץ. הטרור מתגבר והגענו לכאן כדי לעצור זאת. שר הביטחון צריך לדעת שהרשות הפלסטינית היא האויב וההתיישבות היא ציונות ובטחון. צריך לחזק את ההתיישבות בבניה ופיתוח ולהילחם בטרור בחומת מגן לישראל. ממשלת ישראל  – תנו לצהל לנצח".

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]