לשלם אקסטרה כדי שלא ישבו לידכם בטיסה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 30/03/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » לשלם אקסטרה כדי שלא ישבו לידכם בטיסה

לשלם אקסטרה כדי שלא ישבו לידכם בטיסהאחד הדברים הכי משמחים בטיסה, אחרי  שידרוג בחינם למחלקת העסקים, זה לגלות שהמטוס לא מלא ושאף אחד לא יושב לידכם ואולי אף שאתם יושבים לבד בשורה. על מנת להגדיל את הסיכוי שזה יקרה, יש כל מיני שיטות כמו להזמין את הכיסא האמצעי אם אתם טסים לבד, או את שני הקיצוניים אם אתם טסים בזוג ולהיעזר באפליקציות שונות שיכולות לסייע.

>> בלי כסף: כך תגדילו את הסיכוי לשבת לבד בשורה

>> כך תגדילו את הסיכוי לקבל שידרוג בטיסה

>> הכי טובים בעולם: כך נראים המטוסים של איחוד האמירויות

בתוך כך, חברת איתיחאד (Etihad) מאיחוד האמירויות  החלה להציע שירות שנקרא "neighbor-free" (ללא שכן) בו ניתן להציע תוספת תשלום על מנת שהכיסא שלידכם יישאר ריק.

איך זה עובד? בתהליך הצ'ק אין לטיסה ובמידה והטיסה עדיין לא מלאה, יכולים הנוסעים להיכנס ללשונית NEIGHBOR FREE ולהציע מחיר עבור המושב שלידם (מדולרים בודדים ועד לעשרות דולרים). כ-30 שעות לפני הטיסה יקבל הזוכה הודעה למייל שמבטיח לו שהמושב שלידו יהיה פנוי לכל אורך הטיסה. אם במהלך 30 השעות עד להמראה יימכרו שאר הכרטיסים, אז הנוסעים שרכשו את המקום שלידם יקבלו את כספם בחזרה.

אז אם אתם טסים בקרוב לאבו דאבי, תוכלו לנסות ולזכות במכרז. עכשיו נשאר לחכות ולראות האם עוד חברות בינלאומיות נוספות יחלו להציע גם את השירות הזה.


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]