לקראת הדרבי: הדגשים וההרכב של דראפיץ' - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 23/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » לקראת הדרבי: הדגשים וההרכב של דראפיץ'

לקראת הדרבי: הדגשים וההרכב של דראפיץ'

לא ערך נאום מרגש לקראת הדרבי. דראפיץ' (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

לא ערך נאום מרגש לקראת הדרבי. דראפיץ' (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


הפועל תל אביב ערכה הבוקר (ראשון) אימון מסכם לקראת הדרבי התל אביבי שייערך מחר. האימון התקיים מיד אחרי מסיבת העיתונאים ובמתחם בחודורוב נכחו כוחות אבטחה רבים, מגובים ביס"מניקים, כדי למנוע התפרעויות אוהדים, כשבפועל ניתן היה לספור על שתי ידיים את כמות האוהדים שהגיעו לאימון.

מי שלא התאמן הוא פבלו גונזאלס, שסובל מפציעה בירך האחורי וייעדר מהמשחק מחר. אנטואן קונטה, שהחסיר השבוע מספר אימונים בגלל פציעה בשריר הירך הקדמי, השלים אימון מלא הבוקר, אך עוד לא כשיר ל-90 דקות והוא לא צפוי לעלות בהרכב מחר.

סלובודאן דראפיץ' תרגל באימון מערך של 4-3-3, בשונה מה-4-4-2 יהלום איתו שיחק מול הפועל ירושלים. המאמן מעדיף את המערך מהמחזור הקודם אך בשל החגים, הפצועים ומשחקי הנבחרות, המאמן התקשה לתרגל אותו בצורה מעמיקה ולהרגיל את השחקנים אליו ובצוות המקצועי מעריכים שהשחקנים מרגישים נוח יותר במערך של 4-3-3, בו שיחקו גם בתקופת קובי רפואה.

מי שתורגל בהרכב במקום קונטה הוא סתיו למקין, שישחק לצד אדי גוטליב, כשמימינם בן ביטון ומשמאלם יהב גורפינקל. מקדימה תורגלו אלן אוז'בולט, הישאם לאיוס ועומר סניור, שיחליף את קייס גאנם, שקרע את שריר הירך האחורי. ההתלבטות הגדולה של דראפיץ' היא בקישור ושלל אופציות תורגלו והוחלפו לסירוגין בחלק זה של המגרש באימון: דן אייבינדר, דוד קלטינס, אל ים קנצפולסקי, שלומי אזולאי, גוטפריד רומראטו וארי כהן. רק בנימין לא נכלל ברשימה מאחר ופתח בדרבי נוער שנערך אתמול.

דראפיץ' לא ערך נאום מרגש לפני האימון לשחקניו לקראת הדרבי, ורק הדגיש בפני השחקנים שחשוב לו שהם יגיעו למשחק בגישה נכונה מבחינת דריכות שיא ומשמעת טקטית מקסימאלית.

הרכב משוער: סטפן מרינוביץ', בן ביטון, סתיו למקין, אדי גוטליב, יהב גורפינקל, דן אייבינדר, דוד קלטינס, אל ים קנצפולסקי (שלומי אזולאי), הישאם לאיוס, אלן אוזבולט ועומר סניור.

Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]