לילה קטלני בכבישים: שני הרוגים בתאונות בצפון הארץ ובתל... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 01/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » לילה קטלני בכבישים: שני הרוגים בתאונות בצפון הארץ ובתל…

לילה קטלני בכבישים: שני הרוגים בתאונות בצפון הארץ ובתל…

זירת התאונה הקטלנית בתל אביב (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)


הקטל בכבישים נמשך:  גבר כבן 40 נהרג הלילה (שישי) לאחר שהתנגש עם רכבו בעמוד בכביש 65 סמוך למחלף עירון לכיוון מערב. באותה התאונה, צוות מד"א פינה לבית החולים הלל יפה פעוטה כבת כמה שבועות במצב בינוני עם חבלת ראש, ו-2 פצועים נוספים במצב קל. מוקדם יותר הלילה התרחשה תאונה קטלנית נוספת, שבה נהרג רוכב אופנוע כבן 24 לאחר שהחליק ברחוב הירקון מתחת לגשר כיכר אתרים לכיוון דרום.

חובש רפואת חרום במד"א שי בכר, ורופא מתנדב במד"א ד"ר רועי בבילה, סיפרו על התאונה בתל אביב: "ראינו על הכביש מתחת לגשר במרחק של כ-20 מטר מהאופנוע, צעיר כבן 24 מחוסר הכרה, עם חבלת ראש קשה. הוא היה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות – שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

 

אמבולנס אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)

הקטל בכבישים לא פוסק גם הלילה. אילוסטרציה | צילום:
פלאש 90


באשקלון, נער כבן 14 נפצע בינוני בתאונת דרכים בין רכב לטרקטורון ברחוב יהודה הלוי. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים ברזילי בעיר עם חבלות בגפיים. 

רק לפני כשבוע אירעו 2 תאונות טרקטורון קשות. נער בן 16 התהפך עם הטרקטורון שלו בשטח פתוח בדרום הארץ, ופונה לבית החולים אסותא באשדוד במצב אנוש – לאחר מכן נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. לפי החשד, הוא נהג לבדו וללא רישיון. מוקדם יותר באותו היום, נהג בן 22 התנגש בעץ בשטח פתוח סמוך ליישוב עדי שבצפון ופונה במצב קשה לבית החולים. 

לפי נתוני ארגון "בטרם" לבטיחות ילדים, החל משנת 2017 נהרגו 14 ילדים ובני נוער מתחת לגיל 18 בתאונות טרקטורון, אחד מהם בשנת 2022.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]