לידיעת הדר ברייר: אחרי שנה של זוגיות, דניס רוסקוב חזר לרווקות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 28/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » לידיעת הדר ברייר: אחרי שנה של זוגיות, דניס רוסקוב חזר לרווקות

לידיעת הדר ברייר: אחרי שנה של זוגיות, דניס רוסקוב חזר לרווקות

אחרי תשעה חודשי זוגיות דביקה ופוטוגנית, יוצא "חתונה ממבט ראשון" דניס רוסקוב וזוגתו שיר קוויתי נפרדו. השניים הכירו כחצי שנה אחרי שסיים את מערכת היחסים עם הדר ברייר, אותה הכיר בראליטי, ובן ה-35 החל בזוגיות עם החיילת והקצינה הצעירה ממנו ב-14 שנה.

דניס רוסקוב וזוגתו שיר קוויתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניס רוסקוב וזוגתו שיר קוויתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

השניים נהגו להעלות סרטוני רשת משותפים כפי שנהג לעשות בעבר עם הדר ברייר, והם אף העבירו הילוך במהרה ועברו לחלוק קורת גג משותפת. במקביל האקסית המיתולוגית מחתונמי, שהזוגיות שלה עם רוסקוב נגמרה בקול צורם ולב שבור, מצאה עוד לפניו אהבה משלה.

נראה כי על אף האהבה הגדולה עליה הצהירו השניים, פער הגילים בכל זאת היווה מכשול לקשר והם החליטו לפרק את החבילה. אבל רגע לפני שאתם חולמים על קאמבק בין ברוסקוב לברייר, TMI כאן להזכיר כי ברייר עדיין בזוגיות יציבה עם הצלם גיל צוקר בן ה- 44. 

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]