ליאו מסי: "ניימאר ואני מכירים מעומק הלב" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ליאו מסי: "ניימאר ואני מכירים מעומק הלב"

ליאו מסי: "ניימאר ואני מכירים מעומק הלב"
"שמחים להיות ביחד" (Getty) (צילום: ספורט 5)

"שמחים להיות ביחד" (Getty) | צילום:
ספורט 5"מכירים אחד את השני מעומק הלב" (Getty) | צילום:
ספורט 5


זה לא סוד שבפריז סן ז'רמן חולמים בעיקר על דבר אחד – זכייה בליגת האלופות. הערב (ראשון), הכוכב הגדול של הפריזאים, ליאו מסי, התראיין בתקשורת הצרפתית. חודשיים לפני המונדיאל עם ארגנטינה ואחרי פתיחה מושלמת עם שני ניצחונות בשני משחקים בליגת האלופות, הפרעוש דיבר על שיתוף הפעולה עם ניימאר, השאיפות למונדיאל בקטאר והחלומות האישיים.

"ניימאר ואני מכירים אחד את השני באמת מעומק הלב", פתח ליאו מסי את דבריו. "נהננו ביחד זמן רב בברצלונה ואנחנו משחזרים את זה עכשיו בפריז. אנחנו שמחים מאוד להיות ביחד. אני אוהב לשחק לידו, יום אחרי יום אנחנו ביחד ולכן אנחנו נהנים מאוד זה עם זה".

"ארגנטינה מוכנה לפגוש כל נבחרת במונדיאל הזה", הצהיר כוכב הנבחרת מדרום אמריקה. "אנחנו נשחק בדרך שלנו בלי לחשוב על מי תהיה היריבה, אבל אנחנו יודעים שבאליפות העולם יכולים להיות משחקים מאוד קשים. אנחנו מוכנים לכל אתגר שייקרא בדרכנו".

מסי נשאל גם על שבעת כדורי הזהב שבהם זכה: "זה נחמד מאוד בהיבטים של הישגים אישיים, אבל אני תמיד אמרתי שתארים אישיים באים יד ביד עם זכיות בתארים עם הקבוצות. זאת הסיבה שאני תמיד מודה על מי שנמצאים לידי בקבוצה, לחברים שלי, לצוות ולמאמנים".Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]