לא יקחו סיכון: טוומאסי יחכה על הספסל - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 11/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » לא יקחו סיכון: טוומאסי יחכה על הספסל

לא יקחו סיכון: טוומאסי יחכה על הספסל

החלים מפציעה, וישוב ל-11. רוטמן (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

החלים מפציעה, וישוב ל-11. רוטמן (צילום: אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון ונקודה אחת בלבד מתוך 9 אפשריות, במכבי נתניה מקווים לשוב למסלול מחר (שבת, 20:00) בסמי עופר מול הפועל חיפה. על אף שנדמה היה שפטריק טוומאסי כשיר לפתוח, נדמה שבנתניה לא ייקחו סיכון והוא יעלה מהספסל רק במקרה הצורך.

"כדי שהליגה לא תברח חייבים לחזור עם 3 נקודות", אמרו שחקנים בקבוצה. בנתניה יודעים שניצחון יחזיר את הביטחון לשחקנים אחרי תקופה ארוכה. עמרי גנדלמן יהיה כשיר רק בחודש הבא אחרי הניתוח שעבר בברכו. פחות מאלף אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה לאצטדיון סמי עופר.

לירן רוטמן שהחלים מפציעה יחזור להרכב במקומו של מיכאל אוחנה. גם החלוץ אמיר ברקוביץ' צפוי לרדת לספסל, כאשר איתן אזולאי נמצא גם הוא בתמונת הסיכויים להרכב. בני לם צפוי לפתוח עם שלושה זרים בלבד בהרכב בסמי עופר.

בתוך כך, במכבי נתניה זועמים על הפועל חיפה שחזרה בה מהסיכום בין שני המועדונים על הושבת האוהדים ביציע J, הקהל הצהוב יישב בסופו של דבר ביציע K. נתניה פרסמה הודעה רשמית: "אוהדות ואוהדים יקרים, לצערנו, מועדון הפועל חיפה הודיע לנו כי הוא חוזר בו מהסיכום בין שני המועדונים על הושבת האוהדים ביציע J, מאחורי השער. במשחק מחר אוהדי נתניה ישבו ביציע K. אנחנו מקווים שאזור ההושבה לא ימנע את הגעתכם ותמיכתם בנו במשחק מחר. מחכים לכם במוצ"ש. שימו לב, כל מי שרכשה או רכש כרטיס ליציע J לא צריך לעשות שום פעולה"

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; כארם ג'אבר, פאלמאן גלאבוב, רז שלמה, רותם קלר; עדן קארצב, בוריס אינו, איתן אזולאי; לירן רוטמן, אביב אברהם; איגור זלאטנוביץ'.

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]