"לא הופתענו מלורנזו בראון, מקווה שישחק כך במכבי ת"א" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "לא הופתענו מלורנזו בראון, מקווה שישחק כך במכבי ת"א"

"לא הופתענו מלורנזו בראון, מקווה שישחק כך במכבי ת"א"
sportFive1224787 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


(FIBA) (צילום: ספורט 5)

(FIBA) | צילום:
ספורט 5


הוא עוד לא הגיע לישראל, אבל למכבי תל אביב יש סיבה טובה להיות מרוצה ממנו. לורנזו בראון להט במהלך אליפות אירופה וסחב את נבחרת ספרד עד הסוף עם לא מעט תצוגות ענק. כעת, דייויד בלאט, שמשמש כיועץ לצהובים, התארח באולפן לקראת הגמר הגדול בין ספרד לצרפת ודיבר על הרכז החדש שיגיע להיכל.

"אנחנו שמחים שלורנזו מביא את היכולות שלו לידי ביטוי באליפות", אמר, "זו תחרות ברמה גבוהה, אבל בכל מקרה היכולת שלו לא מפתיעה אותנו. לורנזו הוא מסוג השחקנים שמשחק בשביל הקבוצה, הוא צריך לתת את הטון שלו ברמה האישית והוא עושה את זה. אני מקווה שזה מה שנראה ממנו במכבי. הוא לא שחקן שרוצה בהכרח לתת את הטון בקליעה ולעשות 25 נקודות, הוא משחק כדורסל קבוצתי ומוציא את הטוב מחבריו לקבוצה".

על שאלת הרכז במכבי ת"א הסביר: "בהתקפה של עודד קטש נראה כמה וכמה מובילי כדור ומקבלי החלטות. במובן הקלאסי אפשר להבין שלורנזו הוא יותר רכז מווייד בולדווין, אבל נראה את שניהם ביחד לא מעט ושניהם ידעו לתת את התרומה גם עם הכדור וגם בלי הכדור. זה מה שאנחנו צריכים ומקווים. זה טוב שיש בעולם הכדורסל המודרני שחקנים שיודעים לעשות את שני הדברים".

על הזכייה עם רוסיה ב-2007: "עשינו טורניר מדהים, אף אחד לא ציפה מאיתנו לעשות דבר כזה. רק בשלבים המאוחרים חשבו שאנחנו מסוגלים לקחת מדליה אבל אנחנו ידענו בתוך עצמינו שאנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה, ניצחנו את צרפת עם טוני פארקר, את ליטא עם שאראס, הגענו לגמר וכולם חשבו שלספרד הגדולה יהיה קל".


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]