לאחר שבע שנים בתפקיד: רוני גמזו פורש מניהול בית החולים איכילוב - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » לאחר שבע שנים בתפקיד: רוני גמזו פורש מניהול בית החולים איכילוב

לאחר שבע שנים בתפקיד: רוני גמזו פורש מניהול בית החולים איכילוב

מנכ"ל בית החולים איכילוב בתל אביב, רוני גמזו, הודיע היום (רביעי) במכתב לעובדי בית החולים כי הוא צפוי לפרוש מתפקידו אך יישאר בבית החולים ויעבור לתפקיד אחר שיסייע בפיתוח איכילוב.

"לפני כעשרים שנה הצטרפתי להנהלת בית החולים כסמנכ״ל כלכלה ומאז התמקדתי בקביעת סטנדרט של ניהול אסטרטגי", כתב גמזו במכתבו, "כיום, איכילוב הוא אחד הארגונים המנוהלים בסטנדרטים מקצועיים ברמה האיכותית והגבוהה ביותר. לפני שבע שנים החלפתי את פרופ׳ גבי ברבש כמנכ"ל בית החולים והמשכתי לשים דגש על מצוינות ושירות אמפתי. בזכות העבודה המקצוענית שלכם אנחנו ארגון הבריאות מספר 1 בישראל ואחד הבולטים בעולם בתחומו".

"בשבועות האחרונים גמלה בליבי החלטה לפנות את תפקיד מנכ״ל ביה״ח ולאפשר למנהיגות חדשה ופורצת דרך לנהל את ביה״ח למול אתגרי העתיד", הוסיף, "אני חושב שמנהיגות ציבורית מעוררת השראה נמדדת ביכולת לפנות את מקומך לדור הבא גם כשאתה מרגיש עוצמה, נוחות וביטחון בתפקיד שלך. דווקא אז נדרש ממנהיג לאפשר המשכיות, התחדשות והתעצמות תוך ריענון של סגנון הניהול".

לסיום ציין גמזו: "אינני מתכוון לעזוב את איכילוב אלא לעבור לתפקיד הדומה במתכונתו ליו"ר, ולעסוק בפיתוח ביה״ח, העצמת חברות הבת, קידום החדשנות וההשקעות ב-tech-health, בפיתוח הפעילות הבינלאומית וסיוע בהשגת המקורות להמשך הפיתוח המבני יחד עם עמותת הידידים".

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]