כתב אישום נגד 14 אזרחים המעורבים בחיסולו של מוחסן פחריזאדה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » כתב אישום נגד 14 אזרחים המעורבים בחיסולו של מוחסן פחריזאדה

כתב אישום נגד 14 אזרחים המעורבים בחיסולו של מוחסן פחריזאדה

התובע הכללי של טהרן, עלי סלאחי, אמר היום (ראשון) כי הוגש כתב אישום נגד 14 אזרחים הקשורים לחיסולו של מוחסן פחריזאדה, קצין בכיר במשמרות המהפכה האסלאמית ופיזיקאי גרעין איראני, ראש תוכנית הגרעין האיראנית. כמו כן, סלאחי אמר כי "הנאשים השתתפו בשיתוף פעולה מודיעיני וריגול לטובת המשטר הציוני". סלאחי הדגיש כי הנאשים "יצרו קנוניה במטרה לשבש את הביטחון במדינה ונגד הביטחון הלאומי של הרפובליקה האסלאמית". 

כזכור, בחודש נובמבר, 2020, דיווחו באיראן על חיסולו של מוחסן פאחריזאדה. רשת "אל-ערביה" דיווחה כי המוסד הישראלי גייס בכיר באיראן על מנת ללכוד את ראש תוכנית הגרעין האיראני. בנוסף, דווח כי בישראל קיימת הקלטה של המדען, שם דיבר על בניית חמישה ראשי נפץ גרעיניים. ההקלטה, כך נאמר, הוצגה בפני הממשל האמריקאי בתקופת הנשיא בוש, כבר ב-2008.

הנשיא האיראני לשעבר, חסן רוחאני, האשים את ישראל בחיסול: "הידיים הרעות של היהירות העולמית הוכתמו בדמם של שכירי החרב הציוניים". הוא הוסיף בהצהרה ששודרה בטלוויזיה הממלכתית באיראן כי "ההתנקשות מראה את עומק הייאוש של אויבנו ואת עומק שנאתם. החיסול לא יאט את העבודה של תוכנית הגרעין".

Source link

פוסטים קשורים

  • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]