כפר סבא השיגה 1:3 נגד יריבה אוסטרית - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » כפר סבא השיגה 1:3 נגד יריבה אוסטרית

כפר סבא השיגה 1:3 נגד יריבה אוסטרית

(יוסי לזרוף) (צילום: ספורט 5)

(יוסי לזרוף) | צילום:
ספורט 5


קבוצת הכדורעף גברים הפועל כפר סבא השיגה אמש (שלישי) ניצחון 1:3 (25:21; 20:25; 21:25; 18:25) מרשים על הקבוצה האוסטרית VCA אמסטטן בגביע האתגר האירופי.

זה היה משחק ראשון בשלב המוקדם. משחק הגומלין יתקיים היום (רביעי, 16:30, אולם איינשטיין בשכונה הירוקה) ובכפר סבא ינסו להשלים את המשימה, כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תעלה לשלב הבא.

כפר סבא בהדרכת מאמנה החדש, הסרבי איוון בלאגוצ'ביץ', פתחה לא טוב את המשחק, והאוסטרים ניצחו במערכה הראשונה. בתמיכת מאות מאוהדיה, הפועל כפר סבא התאוששה וניצחה ללא תנאי בשלוש המערכות הבאות, תוך כדי הצגת יכולת טובה, בראשות אנדרי וסילנקו מאזרבייג'ן, טמיר הרשקו, איוון מרקוביץ הסרבי והצעיר המבטיח בועז סרסון.

בתחילת המערכה השניה כפר סבא פתחה פער גדול כשהובילה 4:12. האוסטרים הצליחו להקטין עד כדי שלוש נקודות, אבל לקראת הסיום כפר סבא התעלתה על עצמה בזכות משחק הקרבה, הצלות מרשימות מהפרקט ומשחק חסימה טוב, וניצחה 20:25. המערכות השלישית והרביעית היו בשליטת כפר סבא, שהובילה בהפרשים של שלוש-ארבע נקודות עם הנחתות טובות של וסילנקו והרשקו, לצד התעלות של הצעירים סרסון ושחר מיינר.

בסיום המשחק אמר בועז סרסון בן ה-19: "שמח בשביל הקהל שלנו, שנהנה מהקבוצה. שמח להיות שותף לניצחון חשוב בליגה האירופית. באנו נחושים ומאוחדים והצגנו יכולת מצוינת. תמיד כיף לנצח, אבל זה רק מחצית, ובמשחק השני נצטרך להיות עוד יותר טובים כדי לעמוד במשימה ולעלות שלב באירופה. קורא לקהל לבוא ולעודד אותנו כדי להשלים את המשימה".

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]