כוכבת טיקטוק צעירה נורתה למוות אחרי שיחת טלפון מסתורית - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » כוכבת טיקטוק צעירה נורתה למוות אחרי שיחת טלפון מסתורית

כוכבת טיקטוק צעירה נורתה למוות אחרי שיחת טלפון מסתוריתכוכבת טיקטוק צעירה ממקסיקו נורתה למוות מחוץ לביתה, אחרי שקיבלה שיחת טלפון מסתורית מאחד המעריצים שלה. גופתה של קרלה פרדיני נמצאה בשעות הלילה של ה-20 בספטמבר, יום שלישי שעבר, לאחר שהיא נורתה למוות על ידי רוצח אלמוני.

אמה של פרדיני סיפרה שבת ה-21 קיבלה שיחת טלפון זמן קצר אחרי השעה 22:30, בה בה היא התבקשה לצאת החוצה מחוץ לביתה בעיר קוליאקאן, בירת סינלואה. שרה ברונה קווינונה, התובעת הראשית של מדינת סינלואה, התייחסה לתקרית בהודעה לתקשורת וציינה: "אמה של פרדיני סיפרה שהיא קיבלה שיחת טלפון, יצאה מהבית ואז נורתה למוות".

גורמים המעורים בפרטי התקרית סיפרו שגופתה נמצאה עם מספר פציעות ירי, ועדי ראייה טענו שראו חבורת חמושים משוטטים בשכונה זמן קצר לפני התקרית. למרות זאת, זהות הרוצח של בת ה-21 טרם התבררה ונכון לעכשיו גם אין מניע לרצח האכזרי.

 

@karlapardini

 

♬ sonido original – Karla Pardini

 

פרדיני הייתה אושיית רשת עם יותר מ-92 אלף עוקבים בטיקטוק ועשרת אלפים עוקבים באינסטגרם. בגוף הסרטון האחרון שהעלתה לרשת היא כתבה: "כשהם אומרים לי שאני לא מוצאת חן בעיניהם. בינתיים, אני רק מקווה שהם יאהבו אותי אפילו פחות". הפוסט עלה שעות ספורות לפני הרצח ומאז הפך לוויראלי עם יותר מ-1.7 מיליון צפיות ו-1,400 תגובות.

"כל כך יפה וכל כך מלאה בחיים", כתב אחד הגולשים. "לפעמים אני פשוט לא מאמין עד כמה אנשים יכולים להיות אכזריים". גולש נוסף ציין כי "אנחנו חיים בעולם אכזר מאוד", בזמן שגולש אחר כתב: "נוחי על משכבך בשלום קרלה".

רשויות האכיפה טרם עצרו חשודים בקשר לרצח של בת ה-21. למרות זאת, בדוברות המשטרה הסבירו שהם חוקרים ביסודיות את נסיבות הפשע. גורם המעורה בפרטי החקירה הוסיף: "אנחנו חוקרים את הרצח בסודיות מוחלטת על מנת שלא להבהיל חשודים פוטנציאליים".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]