כאוס בחוות רונית: הבליינים פרצו לפסטיבל "זאמנה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » כאוס בחוות רונית: הבליינים פרצו לפסטיבל "זאמנה"

כאוס בחוות רונית: הבליינים פרצו לפסטיבל "זאמנה"מאות בליינים שהגיעו היום לפסטיבל "זאמנה", ההפקה הבינלאומית והיוקרתית שהגיעה השנה לראשונה לישראל, מצאו את עצמם ממתינים בכניסה יותר משעה, בטענה שהכניסה סגורה. כתוצאה מכך נוצר עומס ודוחק מסוכן על שערי הכניסה של חוות רונית – עד שהגדר נפרצה והבליינים נתקלו באלימות מצד האבטחה.

"שילמתי 440 שקל לכרטיס ולא נותנים לי להיכנס, זה הזייה", מספרת ל-mako בליינית במקום. "זה לא רק שלא נותנים תשובות, אלא עונים בזלזול בכניסה שאנחנו שואלים מה קורה או שפשוט מתעלמים". "בנות נפלו פה ודרכו עליהם", מספרת אחת מהנוכחות באירוע שכן הצליחה להיכנס. "יש פה אנשים ששילמו מאות שקלים ופשוט שלחן אותם הביתה".


 

"אחרי הפריצה של הבידוק הראשוני, אנשי הביטחון ראו עומס חריג ליד שער הכניסה ופתחו אותו כדי למנוע אסון", מספר בליין נוסף, "בשלב הזה מאות בליינים פשוט פרצו פנימה, כשחלק נמעכים. זו תוצאה של תכנון לקוי של כניסה לאירוע, שנובע קודם כל מהצבת אנשים לא מנוסים בכניסות".

פסטיבל המוזיקה זאמנה שנוסד בטולום, נחשב לאחד היוקרתיים שהגיעו לארץ. כרטיסי הכניסה הגיעו למחירים של 500 שקל וכ-5,000 איש היו אמורים להגיע וליהנות מהשמות המובילים ביותר בסצנת הטכנו העולמית: טייל אוף האס, סטפן בודזין, הרמוניקה, אוסטיל ודה אלמנט.

מטעם ההפקה טרם נמסרה תגובה והיא תובא כשתתקבל.

סייע בהכנת הכתבה: שמעון איפרגן


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]