יצא מהבניין, ראה כלב נתקע במעלית – והציל אותו - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שישי | 19/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » יצא מהבניין, ראה כלב נתקע במעלית – והציל אותו

יצא מהבניין, ראה כלב נתקע במעלית – והציל אותוהדרמה בבאר שבע שהסתיימה בנס: רס"ל משה חג'ג' יצא הבוקר (שלישי) לעוד יום עבודה. הוא נכנס למעלית, וכשתכנן לצאת מהבניין, פתאום כלב שהיה במעלית יצא גם כן, וזאת בזמן שבעליו עדיין בתוך המעלית, וכשהרצועה עדיין קשורה.

"אני יצאתי מהבניין, יצאתי מהמעלית, הסתובבתי שנייה אחת אחורה, ופתאום אני מזהה שהכלב יצא לבד מהמעלית והרצועה כנראה נשארה בפנים ונמתחת לתוך המעלית", סיפר משה חג'ג'. "זה ממש עניין של שניות שקלטתי מה קורה, שאני צריך פשוט כמה שיותר מהר לנסות לשחרר לו את הרצועה".

בתוך שניות משה חזר לכיוון המעלית ובהתעשתות מדהימה הצליח לשחרר את הכלב מהרצועה. "ראיתי שאני לא מצליח לשחרר את הרצועה, וברגע שראיתי שהוא מתחיל לעלות למעלה, אמרתי – אין יותר מדי מה לעשות", סיפר.

שוטר הציל כלב שרצועתו נתקעה במעלית (צילום: סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

שוטר הציל כלב שרצועתו נתקעה במעלית | צילום:
סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים


"שמתי את הידיים שלי במקום את הראש שלו ופשוט משכתי כמה שיותר חזק עד שהצלחתי לקרוע את הרצועה שלו", הוסיף משה. "היה קצת הלם במקום, פשוט הסברתי להם שהכול בסדר, שאף אחד לא נפגע, וזהו".


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]