ילנה נרצחה ברחובות: "החשוד היה מחזר אחריה, משלם עליה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 18/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » ילנה נרצחה ברחובות: "החשוד היה מחזר אחריה, משלם עליה"

ילנה נרצחה ברחובות: "החשוד היה מחזר אחריה, משלם עליה"

ילנה גרנברג,, הזירה ברחובות (צילום: דוברות משטרת ישראל)


ילנה גרנברג בת ה-27 מראשון לציון היא הצעירה שנרצחה ברחובות על ידי ידיד ששהה איתה בשעות הערב, כך הותר לפרסום אמש (חמישי). על פי החשד, העילה לרצח הוא ויכוח שהתפתח בין השניים. לאחר שהיא נרצחה, החשוד הותיר את גופתה בפרדס סמוך. אחותה, נדיה אמינוב, פרסמה את תמונת אחותה בעמוד האינסטגרם שלה וכתבה "ה' ינקום דמך, אחותי היחידה".

בפוסט באינסטגרם של עמוד "פוליטיקלי קוראת" סיפרה אחותה נדיה: "הם רבו הרבה, הוא היה מתוסכל שהיא לא איתו, הוא היה מחזר אחריה, משלם עליה. הוא היה אצלנו הרבה פעמים, הם מכירים 3 שנים בערך, הוא תמיד רצה להיות איתה והיא מההתחלה אמרה שהם רק ידידים".

ילנה גרנברג (צילום: לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)

ילנה גרנברג | צילום:
לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים


בשעות הבוקר נעצר הידיד, תושב בת ים בשנות ה-20 לחייו, בחשד למעורבות ברצח. צו איסור פרסום הוטל על  החקירה. מפרטים ראשונים של החקירה עולה כי ילנה קבעה עם אחותה נדיה שהיא תגיע עם הידיד לראות אצלה טלוויזיה. כשהיא התעכבה, נדיה ניסתה לברר את סיבת העיכוב, וילנה השיבה לה בהודעת וואטסאפ: "יש קצת בלאגן, הוא קצת כועס אבל תכף מגיעים". זו הייתה השיחה האחרונה איתה – ומאז עקבותיה נעלמו.

נדיה ניסתה להתקשר לאחותה כמה פעמים – אך לא נענתה. לבסוף היא הניחה שנדיה יצאה לבלות. רק בבוקר היא התקשרה למשטרה ודיווחה שאחותה לא עונה לה. לאחר מכן היא גם ציינה שהיא הייתה עם הידיד. בסביבות השעה 5:00 לפנות בוקר, התקבל דיווח במשטרה מאזרח תמים שעבר בפרדס ליד רחובות וזיהה גופה. 

ילנה גרנברג (צילום: לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)

ילנה גרנברג | צילום:
לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים


"נכנסתי עם האוטו, עם האורות, וראיתי בחורה זרוקה על הרצפה", סיפר אותו עובר האורח. "חשבתי שהיא מסוממת. צפרתי לה מהרכב וראיתי שהיא לא זזה. הסתכלתי טוב על הגופה וראיתי שיש כתמי דם על המכנסיים ועל החולצה, אז הבנתי שיש משהו לא בסדר – והתקשרתי למשטרה".

בעקבות הדיווח, כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום, ומצאו את ילנה ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים על גופה. כשהגיעו, עצרו בחשד לרצח את עובר האורח שדיווח להם על המקרה. "הם לא האמינו לגרסה שלי", הוא סיפר. "אמרתי לשוטר שיש לי איתוראן באוטו, עם מצלמות – שיקח אותן ויבדוק. השוטרים לקחו אותי לתחנה ושמו אותי בחדר עם אזיקים". לטענת אותו האזרח התמים, הוא בילה כ-4 שעות במעצר – שהסתבר מאוחר יותר כמעצר שווא.

זירת הרצח של האישה ליד רחובות (צילום: דוברות המשטרה)

זירת הרצח, הבוקר | צילום:
דוברות המשטרה


בתום הערכת מצב שקיים בשטח מפקד מחוז מרכז ניצב אבי ביטון – נקבע כי החקירה תנוהל ביחידה המרכזית של המחוז, תוך הפעלת כל האמצעים הנדרשים. החקירה הוגדרה בעדיפות עליונה.

בשעות אחר הצוהריים המשטרה הודיעה לעורכי דינו של החשוד שהוא לא יכול להיפגש עמם, אז ככל הנראה הוא ניסה לשים קץ לחייו. הוא פונה לבית החולים אסף הרופא במצב קשה.


Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]