יוניליוור לא סיפקה קרמבו לרשתות השיווק הגדולות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » יוניליוור לא סיפקה קרמבו לרשתות השיווק הגדולות

יוניליוור לא סיפקה קרמבו לרשתות השיווק הגדולות

קרמבו ברשת יוחננוף


הקרב על הקרמבו: יוניליוור הכריזה באמצע ספטמבר על התייקרות של מוצריה, ובראשם הקרמבו של שטראוס שהיה אמור להתייקר כבר אתמול, ב-2 באוקטובר. מספר רשתות שיווק הבהירו בתגובה שלא יאשרו את העלאת המחיר ויוניליוור איימה שלא תספק להן מוצרים. כעת האיומים מתממשים.

ברשתות הגדולות שבהן לא אישרו את עליית המחירים של הקרמבו אכן לא קיבלו סחורה: אם תחפשו קרמבו בסניפי שופרסל, רמי לוי, יינות ביתן וחצי חינם לא תמצאו אותו על המדפים. ביוחננוף ובויקטורי לעומת זאת אישרו את העלאת המחיר, ועל כן תוכלו למצוא שם קרמבו של שטראוס, אך יקר יותר. ביוחננוף מחיר הקרמבו עלה ל-14.90 שקלים ובויקטורי מחירו 15.90 שקלים.

הדרישה של יוניליוור הייתה לייקר את הקרמבו בלא פחות מ-15%, כפי שקרה בפועל ברשתות שאישרו את ההעלאה. זה לא המוצר היחיד שיצרנית המזון מתכוונת לייקר, בבקשה שלחה בספטמבר הודיעה יוניליוור שתייקר את כל מוצריה, אך רוב ההתייקרויות ייכנסו לתוקף בתחילת נובמבר, אחרי החגים. רק הקרמבו היה אמור להתייקר כבר באוקטובר.


קרמבו ברשת ויקטורי (צילום: מתוך פייסבוק)

קרמבו ברשת ויקטורי במחיר 15.90 שקלים | צילום:
מתוך פייסבוק


קרמבו ברשת יוחננוף

ביוחננוף מוכרים קרמבו במחיר 14.90 שקלים

על כן, אם אתם מוצאים בימים הקרובים את הקרמבו המוכר על מדפי הסופר שלכם תדעו שאתם משלמים עליו יותר. אם אתם לא מוצאים נסו להיות תומכים כלפי הרשתות שמנסות לשמור על הצרכנים מפני עליית מחירים.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]