"טראומת העבר עדיין רודפת את ברצלונה" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "טראומת העבר עדיין רודפת את ברצלונה"

"טראומת העבר עדיין רודפת את ברצלונה"
Adam Pretty/Getty Images (צילום: ספורט 5)

Adam Pretty/Getty Images | צילום:
ספורט 5


לבנדובסקי. לא הצטיין (Adam Pretty/Getty Images) (צילום: ספורט 5)

לבנדובסקי. לא הצטיין (Adam Pretty/Getty Images) | צילום:
ספורט 5


ברצלונה יכולה להיות מאוכזבת אחרי ההפסד 2:0 לבאיירן מינכן במחזור השני של בית ב' בליגת האלופות. הקטאלנים שלטו במשך דקות ארוכות אבל לא הצליחו לנצח בסופו של דבר, אחרי שני שערים בוואריים ב-5 דקות.

"באיירן מינכן המשיכה להיות הסוס השחור של ברצלונה", כתבו ב"מונדו דפורטיבו". "הקבוצה של צ'אבי הייתה נהדרת בחצי הראשון אבל התקשתה במחצית השנייה כשהגרמנים היו טובים יותר והבקיעו שני שערים בתוך דקות. השדים מה-8:2 עדיין רדפו את ברצלונה וכך גם שני ההפסדים בשלב הבתים בשנה שעברה".

"צ'אבי רצה לעצור את הדימום, ורק מארק אנדרה טר שטגן וסרחיו בוסקטס שיחקו גם במשחק הוא וגם היום". רוברט לבנדובסקי, שכבש ובישל באותו משחק עבור באיירן, משחק כיום בברצלונה.

"בסוף זה היה יותר גדול מהם.  ברצלונה הייתה טובה, אבל 5 דקות הספיקו לבאיירן מינכן. ברצלונה שמרו על הרעיונות אבל לא הצליחו לעמוד בכוח של באיירן", הוסיפו ב"מונדו".

"ברצלונה הייתה סלחנית מדי", כתבו ב"ספורט" הקטאלני. "5 דקות כואבות הכריעו, קלקלו את כל מה שהם בנו במחצית הראשונה. באיירן המשיכה להיות האויבת הגדולה ביותר של ברצלונה, היו טעויות פטאליות של הקטאלנים".

"הסיוט הנצחי של ברצלונה במינכן נמשך", נכתב ב"אס". "ברצלונה השתפרו אבל רק באמצע הדרך מול קבוצה מהטופ האירופאי, וזאת דרך ארוכה מאוד".

גם צ'אבי, בסיום, תיאר בהרחבה את תחושת ההחמצה: "פספסנו 6-7 מצבים בטוחים, כשזה קורה אתה משלם. השער הראשון קרה מטעות טקטית שלנו, התוצאה לא משקפת. באיירן לא פספסו, נלמד מהטעויות אבל אני מאוכזב. היינו יותר טובים ויצרנו הרבה מצבים".

פדרי הוסיף: "זה היה משחק כואב. באיירן תעניש אותך אם תפספס מצבים, היו הרבה טעויות והן הובילו לשערים. אני חושב שהיה לנו משחק נהדר למרות התוצאה".

המאזן של ברצלונה מול באיירן לא מעודד. הבווארים ניצחו את כל 5 המשחקים האחרונים, בהפרש מצטבר של 19:4, כשבארסה לא הבקיעה מאז אותו 8:2 מפורסם ב-2020. ברצלונה ניצחה 2 משחקים מה-14 האחרונים מול באיירן מינכן בלבד. בעונה האחרונה בה ברצלונה ניצחה את באיירן מינכן, אגב, היא המשיכה לזכייה בליגת האלופות לאחר שעשתה זאת בחצי הגמר של 2014/15.


Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]