"טיפולים ועבודה קשה": מיכל הקטנה חשפה פרטים על המשבר הזוגי - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 21/09/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "טיפולים ועבודה קשה": מיכל הקטנה חשפה פרטים על המשבר הזוגי

"טיפולים ועבודה קשה": מיכל הקטנה חשפה פרטים על המשבר הזוגי

הנישואים של מיכל הקטנה ובעלה ניר ויצמן עלו לא פעם לכותרות, לאור משבר שחוו לאחרונה בנישואים שהוביל לשיחות על גירושים וניר אף יצא מביתם המשותף. כעת חושפת כוכבת הילדים שמה שעזר להם להתגבר על הקשיים והמשברים זה טיפול זוגי. בפורמט של שאלות-תשובות שעשתה עם עוקביה, מיכל הקטנה ענתה על שאלה שגרמה לה לחשוף הכל.

מיכל הקטנה על המשבר הזוגי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מיכל הקטנה על המשבר הזוגי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"היית פעם בטיפול זוגי? את מאמינה בזה?", נשאלה כוכבת הילדים, וענתה: "אני אעשה הכל כדי לדאוג שהזוגיות שלי ושל ניר תמשיך לבעור ולהיות מלאת תשוקה ואהבה. אנחנו ביחד 24 שנים וידענו תקופות מאד מאתגרות והמזל ששנינו פרפקציוניסטים ולא מוכנים להיכשל בזוגיות, ואנחנו שמחים להילחם אחד על השנייה".

בהמשך הוסיפה: "למדנו לדבר ולבטא את מה שאנחנו רוצים שישתנה, להקשיב וגם להודות כשלא הקשבנו. הכל בעיקר בעזרת טיפולים ועבודה קשה של שנים. המשפחה שלנו היא הלב הגרעין, והביטחון של הילדים שלנו. מישהו אמר לי 'תעשי הכל לא להתגרש', כל עוד יש אהבה ותקשורת לפעמים קשה למצוא את המילים כשיש סערת רגשות, ודברים יוצאים מפרופורציות, אדם שלישי בחדר עוזר מאד אפשר לדבר על זה וזה משחרר".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]