חשד לרצח בג'דידה-מכר: גבר נורה למוות - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » חשד לרצח בג'דידה-מכר: גבר נורה למוות

חשד לרצח בג'דידה-מכר: גבר נורה למוות

ויסאם רבאח שנורה למוות בג


שנה לאחר רצח בנו: מאמון רבאח, בן 48, נרצח היום (שישי) ביישוב ג'דיידה-מכר שבצפון, היורים נמלטו. במקום התפתחה קטטה שכוללת זריקות אבנים, שריפת בתים וכלי רכב. כוחות משטרה משליטים סדר במקום, הרקע לאירוע פלילי. נבדק החשד שהירי קשור לרצח של וסים כיאל מג'דידה-מכר, שנורה למוות שלשום בנהריה.

יו"ר רע"ם מנסור עבאס דרש מראש הממשלה יאיר לפיד לשלוח כוחות רבים לג'דידה-מכר: "מינעו מרחץ דמים". צוותי טיפול נמרץ של אמבולנס חיאן העניקו מוקדם יותר לפצוע טיפול רפואי בזירה ופינו אותו למרכז הרפואי לגליל בנהריה – כאשר בהמשך נקבע מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע והחלה בסריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה על ידי חוקרי המז"פ.


"מוקדם יותר הערב אירע רצח בכפר ג'דידה מכר שבמסגרתו נורה תושב המקום בן 48 ונפצע באורח אנוש, כאשר מאוחר יותר נקבע מותו. בתוך כך, בעקבות הרצח, בכפר התפתחה קטטה שכללה השלכת אבנים וכן שריפת בתים וכלי רכב. כוחות משטרה רבים הוזעקו למקום ובהם שוטרים, לוחמי יס"מ ולוחמי מג"ב בפיקודו של מפקד מרחב אשר – תת ניצב שאול צמח ופעלו להשלטת הסדר, כאשר כעת נשמר הסדר במקום", נמסר בהודעת המשטרה.

במרכז הרפואי לגליל בנהריה נערכו לעשרות בני משפחה וחברים במקרה של התפרעויות במקום. גורם מסר ל-N12: "אנו מתגברים את המקום בכוחות משטרה נוספים למען שמירה על הסדר ומניעת אירועי אלימות". שעות לאחר הירי, הוצתו בתים בכפר ואותר רכב עולה באש שכלל הנראה שימש לביצוע ניסיון הרצח.

מחמוד נסאר רכז המאבק במרכז המאבק באלימות ופשיעה בוועד הארצי לראשי הרשויות הערביות, מסר בתגובה לאירוע הירי הערב כי "אוזלת היד של הממשלה והמשטרה נמשכת יומיים אחרי רצח הבן, והמשטרה לא מצליחה לשמור על האב. עוד אדם חף מפשע נרצח כתוצאה מסכסוכי עבריינים, הכתבות הייתה על הקיר והמשטרה לא מנעה דבר. היום נקבע מותו של האזרח ה-85 מתחילת השנה כתוצאה מאלימות. אם הממשלה לא תיישם תוכנית מקיפה לטיפול בפשיעה, האזרח הערבי ימשיך לחיות בפחד מתמיד".

בינואר 2021 נרצח בנו ויסאם רבאח, תושב הכפר כבן 21. הוא נפצע באורח אנוש מירי ובהמשך נקבע מותו במרכז הרפואי לגליל בנהריה. 


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]