"חסר רגשות? במעגל האינטימי אני רגשני מאוד" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום חמישי | 18/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "חסר רגשות? במעגל האינטימי אני רגשני מאוד"

"חסר רגשות? במעגל האינטימי אני רגשני מאוד"ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, צבר בחייו לא מעט אויבים מרים, בין אם במהלך 36 שנות שירותו בצה"ל ובין אם במערכת הפוליטית. יריביו ומתנגדיו מכנים אותו "רובוט נטול רגשות", אלא שבשיחה עם רפי רשף ב"אינטימי" שתשודר במוצאי שבת הוא מתעקש כי יש בו צד אחר שאנחנו פשוט לא מכירים

אהוד ברק (צילום: גיורא ביח, מתוך הסרט "מה היה קורה אילו: אהוד ברק על מלחמה ושלום")

צילום: גיורא ביח, מתוך הסרט "מה היה קורה אילו: אהוד ברק על מלחמה ושלום"בין ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ויושב ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו, זורם דם רע. דם רע מאוד. יושב ראש הליכוד הוא לא היחיד שאיתו מסוכסך ברק במערכת הפוליטית, יש יריבים רבים נוספים שצבר לאורך חייו הפוליטיים וכרמטכ"ל.

בשיחה עם רפי רשף ב"אינטימי" שתשודר במוצאי שבת (אחרי "מאסטר שף", ערוץ 12), ברק טוען כי גם במתקפותיו החריפות ביותר על נתניהו, לא מדובר בעניין אישי כלל. "לפעמים אנשים חושבים שאני עושה הצגה כשאני אומר להם שאין לי שום מטענים, איבה או עניין עם נתניהו ברמה האישית. זה לא ברמה האישית", מבהיר ברק.

מתי דיברת איתו פעם אחרונה?
"לפני הרבה מאוד זמן. לפעמים אנחנו נפגשים באירוע חברתי ולוחצים ידיים, אבל זה עניין של נימוס. אנחנו לא מדברים כבר הרבה זמן, ולא שזה חסר לי. אני לא מייחל לזה".

יש שטוענים כי יש משהו רובוטי בהתנהלות שלך.
"יכול להיות. פעם אמרתי בהלצה, בהגזמה, שאחד הדברים שעזרו לי בחיים זה שיכול להיות שאני מקרה גבולי של תסמונת אספרגר. אמרתי את זה במידה מסוימת של הגזמה כזאת, לצורך ההמחשה".

וזה נכון?
"אני לא חסר רגשות. זה לא שלא עוברים עליי דברים, שאני לא מרגיש וכן הלאה, אלא אני מבחין בין המעגל של החיים לבין המעגל האינטימי. במעגל האינטימי אני יכול להיות רגשני מאוד, כל מה שאתה רוצה. בגלל החינוך שלי אני מרגיש מנוע מלפרט על זה".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]