חגיגה או התגרות? סערת הריקוד של ויניסיוס - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 02/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » חגיגה או התגרות? סערת הריקוד של ויניסיוס

חגיגה או התגרות? סערת הריקוד של ויניסיוס

ויניסיוס ג'וניור הוא הכדורגלן הלוהט ביותר של ריאל מדריד ב-2022/23. הכוכב הברזילאי כבש כבר חמישה שערים ובישל עוד שלושה בשמונת המשחקים מתחילת העונה, אך אם בעבר יכולתו המקצועית הייתה סיבה לביקורת נגדו, כעת החיצים בספרד מופנים לעברו מסיבה אחרת – חגיגות השערים שלו.

כמו ברזילאים רבים לפניו, גם ויניסיוס חוגג העונה אחרי שערים בריקודים. ואם לוקחים בחשבון את העובדה שהוא כבש בחמישה מששת המשחקים האחרונים, האצטדיונים בספרד ראו את מספר 20 בלבן חוגג לא מעט, מה שהעלה את הנושא לכותרות בטענה שמדובר בחוסר כבוד אחרי היריבה.

הדבר החמיר כאשר לקראת הדרבי הקרוב ביום ראשון, קפטן אתלטיקו מדריד, קוקה, נשאל על הנושא והבהיר באופן חד משמעי: "איך המטרופוליטאנו יגיב? כל אחד יכול לחגוג איך שהוא רוצה, אבל אם זה יקרה, בטוח שיהיו בעיות".

יו"ר ארגון הסוכנים הספרדי, פדרו בראבו, אף הגדיל לעשות והתבטא בטלוויזיה הספרדית: "אתה צריך לכבד את היריב. אם אתה רוצה לרקוד, לך לריו דה ז'ניירו. פה צריך לכבד את מי שמולך ולהפסיק להתנהג כמו קוף". ב-TNT ברזיל ממש לא אהבו את האמירה של בראבו, והגיבו: "הכדורגל הוא לא מקום לזרוע שנאה, שלא לדבר על גזענות. אנחנו צריכים להילחם בזה! אנחנו איתך, ויני ג'וניור".

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]