חברת פרלמנט משוודיה גזרה את שיערה בשידור כהזדהות עם... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

שבת | 03/06/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » חברת פרלמנט משוודיה גזרה את שיערה בשידור כהזדהות עם…

חברת פרלמנט משוודיה גזרה את שיערה בשידור כהזדהות עם…

חברת פרלמנט משוודיה גזרה את שערה במהלך הנאום (צילום: reuters)


חברת פרלמנט שוודית של האיחוד האירופי שוודית, ממוצא עיראקי, גזרה היום (רביעי) את שיערה בשידור במהלך נאום שנשאה בכנס סולידריות מיוחד של האיחוד האירופאי על רקע גל המחאות באיראן. "עד שאיראן תהיה חופשית, עד שהנשים של איראן יהיו חופשיות – נעמוד לצידן", אמרה שניות לפני שהוציאה מספריים וחתכה את שיערה.

גם השחקנית הצרפתיה ג'ולייט בינוש השתתפה בסרטון בו היא נראית גוזרת את השיער, יחד עם נשים נוספות המביעות סולידריות עם הנשים האיראניות.

 

 

גל המחאות באיראן החל לאחר מותה של מהסה אמיני בת ה-22, שנעצרה על ידי משטרת הצניעות של משמרות המהפכה והוכתה למוות. כבר מחוץ לבית החולים שבו אושפזה נאספו המוני בני אדם זועמים, ונשים שהתייצבו בהלווייתה לפני כשלושה שבועות הסירו את כיסוי הראש שלהן כהפגנת מחאה. מאז צבר האקט המחאתי תאוצה והמחאות התפשטו ברחבי המדינה והפכו אלימות.


Source link

פוסטים קשורים

 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]