זרק הערות בעייתיות: מאחורי השעיית יודוקה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 21/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » זרק הערות בעייתיות: מאחורי השעיית יודוקה

זרק הערות בעייתיות: מאחורי השעיית יודוקה
(GETTY, Boston Globe) (צילום: ספורט 5)

(GETTY, Boston Globe) | צילום:
ספורט 5


יאלצו להסתדר בלעדיו (GETTY, Nathaniel S. Butler) (צילום: ספורט 5)

יאלצו להסתדר בלעדיו (GETTY, Nathaniel S. Butler) | צילום:
ספורט 5


סיפורים ביזאריים בספורט האמריקאי הם לא דבר נדיר במיוחד, ואתמול (חמישי) היינו עדים לאחד נוסף כאשר התפרסם שמאמן בוסטון בעונה האחרונה, אימה יודוקה, ניהל רומן עם אחת מעובדות המועדון, ובעצם "הפר את נהלי הארגון", מה שהוביל להשעייתו ע"י הסלטיקס מעונת 2022/23.

לאחר שההשעייה הפכה לרשמית הבוקר עם הודעת הקבוצה, שאמס צ'ארנייה חשף ב"אתלטיק" פרטים נוספים על הפרשה שנמצאת בכותרות מאז אתמול. לפי שאמס, דבר קיומו של הרומן בין יודוקה לבין אשת הצוות נודע לגורמים בסלטיקס כבר לפני חודשיים, אך אלו לא עשו דבר לאחר שהבינו כי מדובר במערכת יחסים בהסכמה.

הסיבה שהסיפור התפוצץ עכשיו היא ככל הנראה טענות של האישה שהגיעו לאחרונה, כי יודוקה זרק לעברה "הערות בעייתיות". הדבר הובא לידי גורמים במועדון המעוטר ביותר בכל הזמנים (יחד על לייקרס), מה שהוביל לחקירה פנימית, שהובילה בסופו של דבר להשעייתו של מי שרק קיבל בתחילת העונה שעברה הזדמנות ראשונה כמאמן ראשי והוביל את בוסטון עד לגמר ה-NBA.

לפי ה"אתלטיק", אתמול נערכה ישיבה בת מספר שעות בין הג'נרל מנג'ר והמאמן לשעבר, בראד סטיבנס, ובעלי הסלטיקס, שבסיומה התקבלה ההחלטה על ההשעיה. קודם עוד לפני אותה ישיבה, כל לפי שאמס, סטיבנס נפגש עם השחקנים ודיבר איתם על המקרה והשלכותיו.


Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]