וויליאמס פרצה בבכי: "אלו דמעות של אושר" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 19/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » וויליאמס פרצה בבכי: "אלו דמעות של אושר"

וויליאמס פרצה בבכי: "אלו דמעות של אושר"

סרינה וויליאמס – הסוף. הקריירה האגדית של וויליאמס הגיעה לסיומה הבוקר (שבת) עם הדחתה מאליפות ארצות הברית הפתוחה בסיבוב השלישי, אחרי 2:1 (7:5, 6:7, 6:1) לאילה טומליאנוביץ'. וויליאמס הצהירה כי היא מתכוונת לפרוש לאחר האליפות, והיום קרוב לוודאי היינו עדים לריקוד האחרון של האגדה על מגרש הטניס. בסיום, באופן טבעי, וויליאמס לא הצליחה לעצור את הדמעות.

"אלו דמעות של אושר, נראה לי", אמרה וויליאמס. "תודה אבא, אני יודעת שאתה צופה בי. תודה אמא. לא הייתי סרינה בלי ונוס, אז תודה גם לך ונוס. אני מודה לכל מי שהיה לצדי לאורך כל השנים האלה, העשורים האלה. אלוהים אדירים – 'עשורים' (ערכה את משחקה הראשון בבוגרים בשנת 1995 כשהייתה בת 14). כשנשאלה האם יש סיכוי שתתחרט ולא תפרוש, אמרה: "אני לא חושבת, אבל אף פעם אין לדעת".

יריבתה אילה טומליאנוביץ', המדורגת 46 בעולם, מצאה את עצמה במצב לא פשוט. גיבורת הילדות שלה, ושל כל הטניסאיות שצפו בה ב-27 שנה האחרונים, סיימה את דרכה "בגללה", אך היא ידעה להגיב עם "קלאס" מיוחד ומעורר השראה.

"אני ממש מצטערת, אני אוהבת את סרינה בדיוק כמו כולכם", אמר טומליאנוביץ', שלא הראתה סימני שמחה עם העפלתה לסיבוב הבא. "כשראיתי את סרינה כילדה, לא חשבתי אף פעם שמולי היא תשחק בפעם האחרונה. היא הגדולה ביותר אי פעם, היא הוכיחה שאפשר לעשות הכל. כל מה שהיא עשתה עבורי ועבור הטניס זה מטורף, זה רגע סוריאליסטי מבחינתי. חשבתי שהיא תנצח אותי, היא סרינה. אתגעגע אליה במגרשים, זה לא יהיה אותו דבר".

Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]