התערער מעמדו של קובי רפואה בהפועל ת"א - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » התערער מעמדו של קובי רפואה בהפועל ת"א

התערער מעמדו של קובי רפואה בהפועל ת"א
(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)

(אודי ציטיאט) | צילום:
ספורט 5


הפועל תל אביב ספגה הערב (שבת) את הפסד הליגה הרביעי שלה העונה, 4:3 לסקציה נס ציונה שרשמה ניצחון בכורה. בעקבות המאזן העגום, התערער מעמדו של קובי רפואה במועדון, וגם הקהל באצטדיון בפתח תקווה קרא לו להתפטר אחרי שהקבוצה ספגה את השער הרביעי.

אחד מבעלי הקבוצה, שרון ניסנוב, עזב את האצטדיון כבר בדקה ה-80, מיד אחרי השער הרביעי של נס ציונה, זאת בעקבות ההוראות של האבטחה וגם המנכ"לית אודליה פרידמן לא נשארה עד לסיום המשחק.

רפואה עצמו לא הסתיר את אכזבתו אחרי המשחק: "אין תירוצים ללקבל ארבעה שערים קלים עם יותר מדי חופש ליריב, גם כשהובלנו וחזרנו משום מה, קיבלנו גולים רכים מדי וקלים מדי".

מה צריך לשנות? "אנחנו נמצאים כמה דקות אחרי המשחק, כולם בסערת רגשות. אלה דברים שנחשוב עליהם. לא צריך לשלוף מהכובע ולהמציא דברים, זה מה שיש לנו כרגע. לא אני ולא אף אחד אחר האמין בחלומות הכי גרועים שלנו שזה יקרה. כמובן שאני מאוד מאוכזב, ליריב היה קל נגדנו וזה נראה כמו טיילת. זו התוצאה וצריך להמשיך".

המאמן נשאל אם עוברות לו בראש מחשבות בנוגע לעתידו, והשיב: "זו שאלה לגיטימית, גם הקהל הביע את דעתו. מן הסתם זה לגיטימי ובסדר גמור. אנחנו כמה דקות אחרי המשחק, נחשוב טוב ונראה. בוודאי שהאחריות שלי, אני המאמן, קובע הרכבים ועולה איתם. האחריות היא שלי בלבד. ההנהלה? אף אחד לא דיבר איתי, אנחנו כמה דקות אחרי המשחק בואו נתאושש מזה".

בלם הקבוצה, אדי גוטליב, התייחס להפסד: "לא חושב שזו רק חוליית ההגנה, זה מתחיל מההתקפה, כולל האמצע. אנחנו עם הפסד רביעי ונצטרך להתאושש ולעבוד קשה, כי כרגע זה לא נראה טוב. צריך לעבוד באימונים על יותר תיאום בהגנה, זו לא רק הרביעייה מאחורה. חייבים להיות יותר מתואמים, להשתפר ולהמשיך. הליגה רק התחילה".

"אולי טוב שזה קרה, זה יעיר אותנו", המשיך גוטליב והתייחס גם לקללות והבוז מהקהל. "זה הגיוני, אם הייתי אוהד הייתי מגיב באותה צורה, הקבוצה לא נראית טוב. נצטרך לעבוד יותר קשה, לדעתי זו לא קלישאה כי אם נמשיך לדבר זה לא יעזור, נראה איפה אנחנו טועים, ניתן יותר ונתקן".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]