השם משתנה: ב"ש תוסיף לשמה את דימונה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 28/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » השם משתנה: ב"ש תוסיף לשמה את דימונה

השם משתנה: ב"ש תוסיף לשמה את דימונה
אמרו מעתה ב"ש-דימונה (לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)

אמרו מעתה ב"ש-דימונה (לירון מולדובן) | צילום:
ספורט 5


השם משתנה: קבוצת הכדורסל של הפועל ב"ש הודיעה היום (שלישי) במסיבת העיתונאים שלה, כי תשנה את שמה החל מהעונה הקרובה להפועל ב"ש-דימונה, כחלק משיתוף פעולה בין עיריית ב"ש, עיריית דימונה וחברת ICL, חברה גדולה ממפעלי ים המלח: "שמחים לבשר על יציאתו לדרך של שת"פ אזורי, שראשיתו בין הערים ב"ש דימונה וחברות מסחריות נוספות", הכריז תומר ירון, מנכ"ל המועדון, "השת"פ הזה פועל כבר שנים ואנו שמחים להרחיבו לעולם הכדורסל. אני שמח וגאה לספר שקבוצת הבוגרים של המועדו תיקרא מהיום הפועל "אלטשולר שחם" ב"ש/דימונה".

כחלק משיתוף הפעולה הנ"ל ושינוי שמה של הקבוצה, ישתנה גם מיקום המשחקים של המועדון. בעוד משחקיה של הקבוצה בליגת ווינר ימשיכו להתקיים באולם הקונכיה בבאר שבע, החל מהעונה הקרובה, משחקי הבית של הקבוצה במסגרת הליגה הבלקנית יתקיימו באולם בדימונה. כשנשאלו לגבי המרחק של העיר מאוהדי הקבוצה, אמר ירון: "הרעיון של לשחק בדימונה הוא לפתוח את הכדורסל לאוהדים חדשים. דימונה היא בסך הכל במרחק לא גדול מב"ש, בגוש דן עושים פקקים פי 4 מזה בערים צמודות. המועדון ישמח לפתוח עצמו לקהל חדש ואנחנו גם נמצא פתרונות לקהל שלנו, שתהיה להם אפשרות להגיע בצורה נוחה מהירה ובטוחה. מי שליבו עם הקבוצה ואוהב את הקבוצה ימצא את הדרך להגיע. מדברים על מרחק קצר. המועדון כמועדון כולו מתפתח בהרבה תחומים".

בנוסף לכל אלה, הקבוצה תקים בית ספר לכדורסל בדימונה וביחד עם העיריות וחברת ICL, ייעשה מאמץ לשפר את פרויקט הנשים באזור הנגב תוך שנתיים, במטרה להגיע איתה לליגה הבכירה של ליגת הנשים. מבחינת בני ביטון, ראש עיריית דימונה, מדובר במטרה המרכזית: "אני רוצה לשים דגש על נושא קבוצת הנשים. אמרתי לרוביק ולכפיר, אנחנו עוד שלוש שנים נהיה בליגת העל. נכניס עוד ספונסרים לקבוצה, לא רק הרשויות המקומיות יתרמו. כולם צריכים להשתתף בפרויקט שאנו קוראים לו "פרויקט הנגב בספורט".


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]