"הרגשתי שהכל מתמוטט עלי": בן אל מסכם את השנה שעברה עליו - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הרגשתי שהכל מתמוטט עלי": בן אל מסכם את השנה שעברה עליו

"הרגשתי שהכל מתמוטט עלי": בן אל מסכם את השנה שעברה עליו

אחרי סערת ההקלטה הקשה שנחשפה בתקשורת, בה נשמע בן אל תבורי מתבטא במילים קשות נגד אורטל עמר ובנו תו פרינס, פנה היום (ראשון) המוזיקאי לסכם את השנה העברית שעברה עליו בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו.

בן אל כתב כי "איך אפשר לסכם את השנה הזאת? בסך הכל שנה טובה, שנה של אושר, שמחות, סטירות, מכות ותיקון עצמי. השנה התחילה טוב.. והתחילה עם הרבה שמחה, בת זוג חדשה, הצלחות מטורפות, וכמובן שכמו שהתחלה מתחילה יש לה גם סוף. אמנם אני בגיל 31 בקרוב, אבל עברתי המון.. למדעתי על עצמי ועוד אלמד. למדתי להנות מאופק, שקול, וכמובן מרגיש שאני מתבגר מסטירה לסטירה שאני מקבל".

בן אל הוסיף כי "בחודשים האחרונים הרגשתי כל כך אבוד. הרגשתי שהכל מתמוטט עלי, תרתי משמע (ההופעה באילת). ראיתי בעיניים שלי איך אנשים שגידלו אותי פשוט מוותרים עלי. הייתי קם בבוקר ושואל את עצמי כל יום למה אני קם? אבל הדברים האלה חיזקו אותי וחישלו אותי, והפכו אותי למה שאני".

"אני מרגיש שרק התחלתי והדרך עוד ארוכה. מבטיח לכם שבקרוב מאוד תשמעו ותראו דברים חדשים. אני רוצה לאחל לכם שנה טובה, שנה של אושר, בריאות, חמלה ואהבה. ושבעזרת ה' תמיד נהיה בצד הנותן. את הסיכום שלי לשנה המלאה תקבלו בינואר. נתקראה בקרוב, יש למה לצפות", סיכם. 

Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]