הקרע בעוצמה יהודית | בן גביר מגיב למרזל ובן ארי - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 29/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הקרע בעוצמה יהודית | בן גביר מגיב למרזל ובן ארי

הקרע בעוצמה יהודית | בן גביר מגיב למרזל ובן ארי

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה למכתבם של ברוך מרזל ומיכאל בן ארי: "אני אוהב את ברוך מרזל ומיכאל בן ארי אהבת נפש ומכבד אותם מאוד. אמשיך לכבד אותם, ואין לי שום מילה רעה להגיד עליהם".

עוד באותו נושא

ברוך מרזל ובן ארי: זו האמת מאחורי הקרע בעוצמה יהודית

בן גביר ציין כי "ברוך ומיכאל נפסלו בצורה לא הוגנת על ידי בית המשפט העליון ונעשה להם עוול גדול. אני מכיר ומוקיר את פעילותם, אך אני לא הרב כהנא הי"ד, והמפלגה איננה ממשיכה את דרכה של תנועת כך".

מיכאל בן ארי וברוך מרזל, מתייחסים הערב לקרע בעוצמה יהודית ולדיווחים שפורסמו השבוע בנוגע לזיבת עזיבתם את המפלגה, ואומרים כי מדובר בשקרים שפוגעים באדם שתרם את כל כולו למען הצלחת המפלגה.

עוד באותו נושא

'אני פסול': מיכאל בן ארי מגיב לפרסום של עמית סגל


20

באיגרת ששיגרו הערב לפעילי המפלגה, כתבו השניים: "לאחר שבוע של הודעות שקריות אנחנו רוצים לעשות קצת סדר בעובדות; לא התנגדנו בשום שלב להסכם בין מפלגתו של ח"כ בן גביר עם הציונות הדתית של ח"כ סמוטריץ' – אנו בעד כל חיבור שהוא למען ארץ ישראל".

לדבריהם: "לא הסרנו את תמיכתנו ממפלגתו של ח"כ איתמר בן גביר משום שרצינו למנות לרשימה אדם מסויים – ולצערנו הרב ממשיכים לעשות ספינים ופוגעים באדם שמסר את נפשו לתנועה ובפרט לאיתמר – רק ילד יאמין שזו הסיבה לצעד הזה. הסרנו את תמיכתנו משום שלא יכולנו להתנגד או לתמוך במשהו גם אם רצינו. הגופים המוסמכים של עוצמה יהודית בהחלטות מן הסוג הזה, כגון הנהלת עוצמה יהודית ומזכירות עוצמה יהודית, לא כונסו מאז הבחירות האחרונות לכנסת, ובפועל פוזרו ע״י ח"כ בן גביר".

"בקיצור, איש לא שאל אותנו אם אנו מעוניינים כלל במועמד מסויים. מדובר בשקרים, ובניסיון נואל להפוך אותנו למזיקים לימין וכו' (כפי שאיתמר בן גביר עצמו היה עד היום) מול כביכול 'האנשים האחראים'. זאת כדי לתת הצדקה למהלכים לא כשרים, להכרזות על שינוי בדרכה של 'עוצמה יהודית', מבלי שנערך בנושא כל דיון".

עוד באותו נושא

נפרד מהימין הקיצוני: בן גביר במכתב לפעילים


166

מרזל ובן ארי ציינו כי "נוצרה מציאות שעוצמה יהודית המיוצגת ע״י ח"כ בן גביר, הפכה לתנועה ללא מוסדות וללא מצפן אידיאולגי. מפלגה של איש אחד מאוד מוכשר ומוצלח. אבל מכיוון שמאז ומעולם אמונתנו הייתה בדרך ולא באנשים, איננו יכולים לתמוך במפלגה של איש ולא במפלגה המייצגת דרך".

"אכן", כתבו השניים בסוף האיגרת, "איתמר אומר שהוא השתנה, אנחנו לא עברנו כל שינוי. אנחנו ממשיכים להוביל את עוצמה יהודית, בדרכה ובדרכו של מו"ר הרב מאיר כהנא הי״ד. ומאחלים הצלחה למפלגת בן גביר החדשה".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]