הצהרת כוונות: אצילי, שרי וגולדברג יאריכו חוזה במכבי חיפה - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הצהרת כוונות: אצילי, שרי וגולדברג יאריכו חוזה במכבי חיפה

הצהרת כוונות: אצילי, שרי וגולדברג יאריכו חוזה במכבי חיפה
(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

(צילום: אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


זוכה להערכה מקצועית, ואמור להישאר עוד שלוש שנים. גולדברג (צילום: א (צילום: ספורט 5)

זוכה להערכה מקצועית, ואמור להישאר עוד שלוש שנים. גולדברג (צילום: אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


מכבי חיפה נמצאת בתקופת שיא מבחינתה עם ההשתתפות השלישית בשלב הבתים של ליגת האלופות שמגיעה לאחר זכייה בשתי אליפויות ברציפות לאחר עשור. אי לכך, במועדון מעוניינים לשמור על כוכבי ההצלחה: צ'ארון שרי, עומר אצילי ושון גולדברג.

שרי שכבש את השער הראשון של הירוקים בליגת האלופות מזה 20 שנה, ביום רביעי מול פאריס סאן ז'רמן,  מסיים את חוזהו בתום העונה.

בקיץ יציין ההולנדי את יום הולדתו ה-35, אך הוא מצוי ככל הנראה בכושר הטוב בקריירה שלו ובכוונתו להמשיך לשחק כדורגל. כזכור, בראיונות שונים שביצע הבהיר כי הוא רואה עצמו מסיים את הקריירה בישראל. מכבי חיפה מעוניינים ששרי (המשתכר הגבוה בקבוצה יחד עם פרנטזדי פיירו) ימשיך לעונה חמישית בכרמל והצדדים ידונו בחוזה חדש.

שחקן נוסף שמסיים חוזה בתום העונה הוא גולדברג, שזוכה להערכה רבה מהצוות המקצועי במכבי חיפה ואצלה הפך לבאנקר בנבחרת ישראל. גולדברג יחתום על חוזה עד 2025 לפחות.

אצילי, לעומת זאת, מסיים את חוזהו בתום העונה הבאה, אך בחיפה לא מתכוונים שהוא יכנס לשנת החוזה האחרונה שלו ויגיעו עמו להסכם להארכת חוזה עד 2026 לפחות.

עבור מכבי חיפה מדובר בהצהרת כוונות לגבי העתיד, שכן שרי מבכירי הזרים בליגה, אצילי מבכירי הישראלים וגולדברג מבכירי הבלמים.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]