הפרקליטות הצבאית: מתכוונים לבטל את הסדר הטיעון עם סא"ל... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 28/02/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הפרקליטות הצבאית: מתכוונים לבטל את הסדר הטיעון עם סא"ל…

הפרקליטות הצבאית: מתכוונים לבטל את הסדר הטיעון עם סא"ל…

סא"ל דן שרוני בבית המשפט (צילום: פלאש 90)


הפרקליטות הצבאית הודיעה היום (ראשון) לסא"ל דן שרוני כי היא מתכוונת לחזור בה מהסדר הטיעון שנחתם עמו, לפיו הוא יודה בכ-70 עבירות של מעשים מגונים בחיילות, פגיעה בפרטיות, חדירה לחומש מחשב ועבירות נוספות.

בבקשה שהוגשה לבית הדין הצבאי ציינה הפרקליטות הצבאית כי היא נפגשה היום עם פרקליטתו של שרוני, עו"ד עדי ריטיגשטיין-אייזנר, והודיעה לה על הכוונה לחזור מהסדר הטיעון.

"בפגישה מסרה הפרקליטות הצבאית הראשית לב"כ הנאשם כי בכוונתה לחזור מהסדר הטיעון שנכרת עם הנאשם, תוך שאפשרה לה להשמיע את טיעוניה בעניין זה", נכתב בבקשה לבית הדין הצבאי. "החלטה סופית של הפרקליטות הצבאית ביחס להסדר הטיעון תתקבל בזמן הקרוב".

על כן, הפרקליטות הצבאית ביקשה מבית הדין לדחות את דיון ההקראה שהיה קבוע למחר, ובמקום זאת לקבוע אותו בשבוע הבא.

עו"ד אפרת נחמני-בר, שרון זגגי-פנחס, וליאור שטלצר, המייצגים עשר מהנפגעות מסרו: "אנו מברכים על ההחלטה. אין ספק שזוהי ההחלטה המתבקשת בנסיבות המקרה. גדולתה ויושרתה של מערכת נמדדת ביכולת להכיר בטעויות ולתקנן. אנו שמחות ושמחים שמאבקנו העיקש למען הנפגעות נשא פרי".

פרופ' עו"ד דנה פוגץ' ועו"ד ענבר קידר-ברוך, המייצגות שתיים מהנפגעות של שרוני, מסרו: "החלטת הפרקליטות הצבאית לחזור בה מהסדר הטיעון הינה חריגה, והיא תוצר של עמידתנו האיתנה על עמדת הנפגעות. הניצחון של הנפגעות הוא מחויב המציאות, גם אם נכון היה שעמדות הנפגעות תילקחנה בחשבון מלכתחילה. בשלב הזה נצטרך לסמוך על התביעה הצבאית ועל בית הדין שלא יתנו יד לשיהוי בלתי סביר ולעיכובים בתיק, כשכל המטרה הייתה למנוע את העיכוב עליו הסכימו בהסדר".


Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אבטחת מידע וסייבר

  by avidan
  by avidan

  אבטחת סייבר חשובה להצלחת החברה כמו שהיא חשובה ללקוחותיה. חומת האש של יישום האינטרנט חוסמת כל גישה לאתר לפרק זמן – בדרך כלל כ-30 דקות עד שעה – ומונעת התקפות …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]