העציר הביטחוני ששבת רעב מואשם בניסיון הברחה של טלפון לכלא - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » העציר הביטחוני ששבת רעב מואשם בניסיון הברחה של טלפון לכלא

העציר הביטחוני ששבת רעב מואשם בניסיון הברחה של טלפון לכלא

ח'ליל עוואודה, העציר המנהלי של הג'יאהד האסלאמי ששבת רעב במשך כ-180 ימים והיה צפוי להשתחרר בשבוע שעבר נאשם שהבריח טלפון נייד, מטען ואוזניות לתוך כלא ניצן ברמלה. על פי כתב האישום שהוגש ביום שישי האחרון, בחודש שעבר הועבר עוואודה מבית החולים אסף הרופא למרפאה בכלא ניצן, אחרי שחל שיפור ניכר במצבו הרפואי עם סיום שביתת רעב ממושכת.

בזמן קליטתו, במהלך חיפוש על גופו, התריע מכשיר המגנומטר בסמוך לאזורו המוצנע. מפקד המשמרת שאל את עוואודה אם הוא מחזיק ברשותו טלפון נייד, אך זה השיב בשלילה. במהלך הבדיקה, איתרו הסוהרים בין מבושיו, בתוך טיטול, טלפון סלולרי מסוג סמסונג, מטען, כבל USB ואוזניות. בחקירתו הודה עוואודה במיוחס לו ואישר כי ידע שאסור להכניס לבין כותלי הכלא טלפון נייד, אך לדבריו, השתמש בטיטול כשקית בכדי שחפציו לא יאבדו.

כעת, המשטרה מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בשל המסוכנות הנשקפת ממעשיו אלו, ועברו הפלילי-ביטחוני. עוד טוענים במשטרה כי "מדובר במי שניצל את מצבו הרפואי והחדיר לתוך הכלא טלפון נייד, ישנן השלכות קשות הטמונות במעשיו, קיימת אפשרות קרובה לוודאי כי היה בהם כדי לאפשר קידומו של מעשה טרור מתוך כותלי הכלא". מעצרו הוארך בשבעה ימים עד לדיון בבקשת מעצר עד תום ההליכים.

באוגוסט האחרון הודיע עוואודה כי הפסיק את שביתת הרעב, לאחר שנחתם הסכם בין ישראל לעורכי דינו והוא היה צפוי להשתחרר בשבוע שעבר. עוואודה נעצר לפני כשנה חודשים, ושבת רעב במשך כ-180 ימים. עוואודה התחייב בכתב שלא לשוב לפעילות טרור. המצרים נתנו חסות וערבות לאי חזרתו לפעילות טרור.

לטענת הג'יהאד האסלאמי, כחלק מהפסקת האש בסיום מבצע "עלות השחר", ישראל הסכימה לשחררו יחד עם מנהיג ארגון הטרור בשומרון, באסם א-סעדי. שבוע קודם לכן, חלה הדרדרות משמעותית במצבו הבריאותי של עוואודה. "אני נשאר בבית חולים עד שאוכל לעמוד על הרגליים", אמר עוואודה. "מודה לכל מי שעזר לי והתפלל עבורי".

Source link

פוסטים קשורים

 • זהו למעשה עידן מפרסום ושיווק חומרי: חלפו למעשה הזמנים מפרסום אוניברסלי. חברת שיווק דיגיטלית יוצרת את יוזמת הפרסום והשיווק תוך הדגשת התכונות הבולטות בצורה כזו שהן פוגעות בקהל בהזדמנות המהירה …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]