הנוסעת נזרקה מהטיסה - שאר הנוסעים מחאו כפיים - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 22/07/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הנוסעת נזרקה מהטיסה – שאר הנוסעים מחאו כפיים

הנוסעת נזרקה מהטיסה – שאר הנוסעים מחאו כפייםהכתבה בקצרה: נוסעת בטיסת ג'טסטאר מתאילנד לאוסטרליה, הורדה מהמטוס לאחר שהפריעה לנוסעים, התחילה לקלל והתנהגה בגסות. על פי הדיווחים, היא החלה לעשות זאת מכיוון שלא הייתה מרוצה מכך שהמושב שלה לא נמצא ליד החלון.

נוסעת שהתפרעה בטיסת ג'טסטאר (Jetstar) הורדה מהמטוס לקול מחיאות כפיים של הנוסעים, לאחר שוויכוח קולני פרץ בינה לבין נוסעים אחרים בעקבות ריב על מושב ליד החלון. האישה האוסטרלית טסה ביום ראשון בטיסה JQ28 מפוקט שבדרום תאילנד לסידני, כאשר על פי הדיווחים, היא התחילה להתלונן על ישיבה ליד המעבר.

בצילומים שפורסמו על ידי אחד הנוסעים, אפשר לראות את האישה קמה ממושבה ומוציאה את מזוודותיה מהתא העילי תוך שהיא צועקת "יצאתי! אני בחוץ! פאקינג תודה רבה!" היא אמרה.

לאחר מכן היא החלה ללכת במעבר כשהאנשים שהיו על הסיפון החלו לעודד ולמחוא כפיים. בדרכה החוצה, האישה הסתובבה במהירות והתעמתה עם נוסעת, ושאלה "איך קראת לי?". בסרטון אחר נראתה האישה מחייכת למצלמה ושואלת "מה קורה חביבי?".

נוסע אחר ניסה לאחר מכן לגרש אותה מהמטוס, ואמר לה ללכת לפני שדיילת נכנסה ואמרה לאישה לשבת. "אוי אלוהים, הם עומדים להתחיל להרביץ", נשמע אחד הנוסעים שצילם אומר. לאחר מכן לוותה הנוסעת הכעוסה לקדמת המטוס, שם היא נראתה מתווכחת עם איש צוות תא הנוסעים ומצביעה לעבר המושב שלה.

נוסעת מתפרעת (צילום: youtube)

הורדה מהמטוס לאחר החלה לצעוק ולקלל | צילום:
youtube


נוסעים אחרים נשמעו צועקים לעברה "רדי", כאשר האישה הורדה בסופו של דבר לחלוטין מהמטוס. אלו שהיו עדים לאירוע טענו שהדרמה החלה מכיוון שהאישה רצתה לשבת ליד החלון.

דובר חברת התעופה אישר שהאישה הורחקה מהטיסה: "נוסעת בעייתית לוותה אל מחוץ לטיסה שלנו לפני ההמראה בפוקט, לאחר שהיא התפרעה והשתמשה בשפה פוגענית ובלתי הולמת כלפי לקוחות אחרים וחברי הצוות שלנו", אמר הדובר. כתוצאה, אבטחת נמל התעופה בפוקט הוזעקה והנוסע הורדה מהטיסה. אנחנו לוקחים את הבטיחות והאבטחה ברצינות רבה והתנהגות מסוג זה לא נסבלת במטוסים שלנו".


Source link

פוסטים קשורים

 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]