המשטרה עזבה את הזירה דקות לפני האירוע: פרטים חדשים על... - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 14/04/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » המשטרה עזבה את הזירה דקות לפני האירוע: פרטים חדשים על…

המשטרה עזבה את הזירה דקות לפני האירוע: פרטים חדשים על…

יואל להנגהל שנדקר למוות,


חמישה ימים חלפו מאז שנקבע מותו של יואל להנגהל בן ה-18 שנקלע לויכוח עם קבוצת צעירים בקריית שמונה והותקף באלימות קשה, והערב (שלישי) פרסמנו ב"מהדורה המרכזית" כי בערב הרצח, השוטרים שהגיעו לזירה זיהו אירוע אלים בין קבוצת צעירים ובין יואל, הפרידו בין הצדדים, ונטשו את המקום.

המשטרה הוזעקה אל המקום בעקבות חשש כי יואל ז"ל תקף את בת זוגו, אך זיהתה אירוע אלים בין קבוצת הצעירים ובין יואל. כאמור, לאחר שהפרידו בין הצעירים ובין יואל, עזבו את המקום בידיעה שהאירוע מאחוריהם, אולם דווקא לאחר עזיבתם, הגיעו לאזור צעירים נוספים שגרמו לקטטה נוספת – גדולה ועצומה יותר, שבה נפצע  יואל אנושות.

יואל פונה בידי צוותי מד"א להמשך טיפול רפואי, אך מותו נקבע בהמשך. במקביל, דוח רפואי שהגיע לידינו הצביע על סימני דקירה בגופו של יואל ז"ל, על אף שאין בידי המשטרה החפץ החד, או בכלל אימות לכך שיואל נרצח באמצעות כלי כזה.

בינתיים, שני צעירים החשודים במעורבות ברצח עדיין שוהים במעצר. בית המשפט שחרר למעצר בית את 11 הקטינים שתועדו באירוע האלימות, וזאת מכיוון שלא ברור מה חלקו של כל אחד מהם באירוע, ואם מישהו מהם אחז בסכין. בחקירתם טענו הצעירים כי הגנו על עצמם ולא עשו שימוש בסכין, והאימות לטענה הזו צפוי להתקבל בימים הקרובים.

כדי להכריע את ההליך המשפטי נגד החשודים, וכדי להגיש כתבי אישום נגדם, נדרשת ראייה של ממש. במקביל, על אף טענות שונות שעלו בנוגע לסיבת הרצח, על דבר אחד לטענת החוקרים אין ויכוח: לא מדובר ברצח על רקע גזעני, אלא בקטטה שנבעה מויכוח במקום.


Source link

פוסטים קשורים

 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]