המלך צ'ארלס לראש ממשלת בריטניה טראס: מות המלכה - הרגע ממנו חששתי - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » המלך צ'ארלס לראש ממשלת בריטניה טראס: מות המלכה – הרגע ממנו חששתי

המלך צ'ארלס לראש ממשלת בריטניה טראס: מות המלכה – הרגע ממנו חששתי

זמן קצר לפני נאומו לאומה אמש, המלך צ'ארלס השלישי אמר בפגישתו הראשונה עם ראש ממשלת בריטניה ליז טראס כי מותה של אמו הוא "הרגע ממנו חשש". השניים שוחחו בקצרה באופן טלפוני לאחר מותה של המלכה אליזבת השנייה, אך מדובר בפעם הראשונה בה הם נפגשו פנים מול פנים בארמון בקינגהאם, שלושה ימים בלבד לאחר שנועדה טראס עם אמו המנוחה בטירת בלמורל עם כניסת לתפקיד ראש הממשלה.

למרות היחסים החמים: מדוע המלכה אליזבת מעולם לא ביקרה בישראל?

מטחי כבוד לזכר המלכה ונאומו הראשון של צ'ארלס: עידן חדש בבריטניה

בנאומו אמש, התייחס המלך החדש כי ימשיך את מורשת אמו: "אני מתחייב שבזמן שאלוהים ייתן לי, שבכל מקום שאתם גרים ברחבי העולם וללא קשר לרקע והאמונות שלכם, אשתדל לשרת אתכם בנאמנות כבוד ואהבה, החיים שלי בוודאי ישתנו".

 • סופו של עידן: המלכה אליזבת מתה בגיל 96
המלכה אליזבת' השנייה (צילום: רויטרס)המלכה אליזבת' השנייה (צילום: רויטרס)

היום (שבת) תערך הכתרתו הרשמית של המלך בארמון סנט ג'יימס בלונדון, זאת על אף שבפועל נכנס לתפקידו כבר שלשום. זאת, כאשר תתכנס "מועצת" ההכתרה" ותעניק לצ'ארלס השלישי את התואר החדש.

כמו כן, הנשיא האמריקאי ג'ו ביידן הודיע כי ישתתף בטקס ההלוויה של המלכה הבריטית: "אני עדיין לא יודע מה הפרטים אבל אני הולך", אמר ביידן לכתבים לפני שעלה לאיר פורס 1 לאחר נאום באוהיו. הנשיא אמר גם שהוא מכיר את המלך צ'ארלס אבל עדיין לא דיבר איתו מאז מות אמו.

ההלוויה הממלכתית צפויה להתקיים בעוד עשרה ימים. כאשר החל מאתמול, ארונה של המלכה הועבר לאולם האירועים בבלמורל, מכוסה בזר פרחים המשתנה מדי יום. גם הארון שלה יהיה עטוף בתקן המלכותי של סקוטלנד.
 

Source link

פוסטים קשורים

 • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]