המלך החדש תועד זועם: "אלוהים אני שונא את זה!" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום רביעי | 22/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » המלך החדש תועד זועם: "אלוהים אני שונא את זה!"

המלך החדש תועד זועם: "אלוהים אני שונא את זה!"צ'ארלס השלישי הגיע לבקר בצפון אירלנד וחתם בספר האורחים • המעמד החגיגי קיבל טון צורם, לאחר שהדיו מהעט שבו השתמש דלף עליו • הוא קם לעבר רעייתו, והמשיך לרטון: "אני לא סובל את הדבר הזה"
N12תקרית נוספת: המלך צ'ארלס תועד צועק בתסכול במהלך טקס – בפעם השנייה בתוך 4 ימים. המקרה התרחש כאשר חתם אתמול (שלישי) על ספר מבקרים מול מצלמות בטירת הילסבורו, שליד בלפסט שבאירלנד. הזעם הגיע לאחר שהדיו מהעט שבו השתמש לחתימה דלף עליו. "אוי אלוהים, אני שונא את זה!", אמר בעודו נעמד ומגיש את העט לקמילה רעייתו.

"אוי, תסתכל, זה מתפזר לכל מקום", השיבה לו קמילה בעוד שהמלך ניסה לנקות את אצבעותיו מהדיו. "אני לא סובל את הדבר הזה", המשיך צ'ארלס, "הם עושים את זה כל פעם". לאחר מכן חזר לחתום – וכתב את התאריך הלא נכון, עד שאחד מעוזריו תיקן אותו. בסופו של דבר הסדר שב על כנו, והמלך הצליח לחתום כראוי.


צ'ארלס זועם

המלך צ'ארלס זועם פעם נוספת

המלך החדש מבקר באירלנד במסגרת ביקור בארבע אומות הממלכה המאוחדת. ארונה של אימו, המלכה אליזבת' השנייה, הגיע הערב ללונדון – שם צפויים לחלוף מיליוני בני אדם מול ארונה, לקראת הלווייתה שצפוייה להיות מהגדולות בהיסטוריה.

הפעם הקודמת שבה צ'ארלס הובך מול המצלמות הייתה ביום שבת, וגם אז היה מעורב עט בסיפור. זמן קצר לאחר שחתם על על ההצהרה שבה הוכרז כמלך הממלכה המאוחדת: בתיעוד שהפך ויראלי תוך זמן קצר הוא נראה במעמד החתימה כועס על עוזריו ומצביע על חפצים שיש להסירם מהשולחן.


Source link

פוסטים קשורים

 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס מסחר אלקטרוני

  by avidan
  by avidan

  מבוא העולם מתקדם מהר והמסחר האלקטרוני נמצא בכל מקום. רוב האנשים עדיין מתחילים,  ראית את היתרונות של קמעונאות מקוונת בעבר: מכירות מוגדלות, רווחים טובים יותר והכרה מוגברת של המותג. אבל …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]