המלך החדש תועד זועם: "אלוהים אני שונא את זה!" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 11/12/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » המלך החדש תועד זועם: "אלוהים אני שונא את זה!"

המלך החדש תועד זועם: "אלוהים אני שונא את זה!"צ'ארלס השלישי הגיע לבקר בצפון אירלנד וחתם בספר האורחים • המעמד החגיגי קיבל טון צורם, לאחר שהדיו מהעט שבו השתמש דלף עליו • הוא קם לעבר רעייתו, והמשיך לרטון: "אני לא סובל את הדבר הזה"
N12תקרית נוספת: המלך צ'ארלס תועד צועק בתסכול במהלך טקס – בפעם השנייה בתוך 4 ימים. המקרה התרחש כאשר חתם אתמול (שלישי) על ספר מבקרים מול מצלמות בטירת הילסבורו, שליד בלפסט שבאירלנד. הזעם הגיע לאחר שהדיו מהעט שבו השתמש לחתימה דלף עליו. "אוי אלוהים, אני שונא את זה!", אמר בעודו נעמד ומגיש את העט לקמילה רעייתו.

"אוי, תסתכל, זה מתפזר לכל מקום", השיבה לו קמילה בעוד שהמלך ניסה לנקות את אצבעותיו מהדיו. "אני לא סובל את הדבר הזה", המשיך צ'ארלס, "הם עושים את זה כל פעם". לאחר מכן חזר לחתום – וכתב את התאריך הלא נכון, עד שאחד מעוזריו תיקן אותו. בסופו של דבר הסדר שב על כנו, והמלך הצליח לחתום כראוי.


צ'ארלס זועם

המלך צ'ארלס זועם פעם נוספת

המלך החדש מבקר באירלנד במסגרת ביקור בארבע אומות הממלכה המאוחדת. ארונה של אימו, המלכה אליזבת' השנייה, הגיע הערב ללונדון – שם צפויים לחלוף מיליוני בני אדם מול ארונה, לקראת הלווייתה שצפוייה להיות מהגדולות בהיסטוריה.

הפעם הקודמת שבה צ'ארלס הובך מול המצלמות הייתה ביום שבת, וגם אז היה מעורב עט בסיפור. זמן קצר לאחר שחתם על על ההצהרה שבה הוכרז כמלך הממלכה המאוחדת: בתיעוד שהפך ויראלי תוך זמן קצר הוא נראה במעמד החתימה כועס על עוזריו ומצביע על חפצים שיש להסירם מהשולחן.


Source link

פוסטים קשורים

  • מבוא שיווק ברשתות חברתיות הוא לא רק פרסום בחשבונות המדיה החברתית שלך. מדובר ביצירת הרגלים בריאים ושיפור התוכן שלך כדי למשוך לקוחות. פרסום תמידי ועקבי תמיד כדאי לפרסם לפחות פעם …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail
  • פריצה היא גישה בלתי מורשית למערכות אבטחת רשת מחשבים או שליטה עליהן למטרה בלתי חוקית כלשהי. פריצה מצריכה הבנה מלאה של מערכת אבטחת מחשבים. אפשר פשוט לומר שהאקר הוא מישהו …

    0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]