הלך רחוק מדי? אליאב זוהר בבחירת שיר פרובוקטיבית לגמר - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום ראשון | 26/05/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הלך רחוק מדי? אליאב זוהר בבחירת שיר פרובוקטיבית לגמר

הלך רחוק מדי? אליאב זוהר בבחירת שיר פרובוקטיבית לגמרמחר (שלישי) הרגע הגדול שחיכינו לו סוף סוף יקרה. ארבעת המופלאים – ליבי פנקר, אליאב זוהר, מיטב שרמן ונופיה ידידיה, יתחרו זה בזו בשידור חי בפעם האחרונה בגמר המיליון של "הכוכב הבא", על בימת הענק של זאפה LIVE פארק ראשון לציון.

רגע לפני ובזמן שהארבעה עסוקים בחזרות אחרונות, נחשפים חלק מהשירים אותם יבצעו הפיינליסטים בגמר. לראשונה מאז הגמר ההיסטורי של "כוכב נולד" בניצנים לפני 19 שנים, אז ניצחה נינט בזכות ביצוע אחד בלתי נשכח, אליאב ינסה לשחזר את ההצלחה הזאת עם עיבוד משלו לשיר "ים של דמעות". מדובר בבחירה פרובוקטיבית ויוצאת דופן, צעד שיש בו לא מעט סיכון לאור הביצוע הכל כך זכור ואהוב של נינט.

אחרי שבמשך עונה שלמה השופטים השוו אותה לעפרה חזה, ליבי תבצע את אחד מלהיטיה המוכרים והיפים ביותר של הזמרת, "לאורך הים". נזכיר כי כשהשתתפה ב"בית ספר למוסיקה", ליבי ביצעה את השיר הזה בדיוק בשלב חצי הגמר ובזכותו העפילה לגמר התוכנית. האם זה הביצוע שיביא לה הפעם את הניצחון?

ומה באשר לנופיה ומיטב? אז ככה: נופיה תבצע את הלהיט של מירי מסיקה, "עכשיו אתה חוזר בחזרה" שכתב והלחין אריק ברמן. באשר למיטב, היא תבצע על בימת הגמר את "ניצחת איתי הכל" של עמיר בניון. עם כזו בחירת שירים כבר ממש אין לנו סבלנות לחכות לגמר, ואנחנו מזכירים ששלושה מהם יזכו לבצע על הבמה שיר נוסף.


Source link

פוסטים קשורים

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]