"הכל מתחבר, לא ציפינו שנגיע לרמה הזו" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שני | 24/06/2024 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הכל מתחבר, לא ציפינו שנגיע לרמה הזו"

"הכל מתחבר, לא ציפינו שנגיע לרמה הזו"

עשו את זה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

עשו את זה (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


הנבחרת הצעירה עשתה את זה. החבורה של גיא לוזון נחלצה מדרמה מול אירלנד במשחק המכריע על ההעפלה ליורו הצעירות ועם 1:3 בבעיטות ההכרעה מ-11 מטרים (לאחר 0:0 בסיום 120 הדקות) חגגה על כר הדשא בבלומפילד.

אורן חסון, יושב ראש ההתאחדות, התרגש בסיום: "קשה לתאר את הרגע הזה, הוא מיוחד מאוד ואנחנו מסיימים שנה יוצאת. אירחנו את האליפות עד גיל 17, הצלחנו בצורה פנומנלית בעד 19, העפלנו עם הבוגרת לדרג א' בליגת האומות ועכשיו זה הדובדבן שבקצפת. לא יכול להיות תסריט טוב מזה. נעשית עבודה טובה, אנחנו צריכים להישאר צנועים והדרך עוד ארוכה".

"זה הישג נהדר, אנחנו מאושרים", אמר בוני גינצבורג, סגן המנהל הטכני של הנבחרות, "בסך הכל מה שרצינו לעשות זה להתחיל תהליך של פיתוח הכדורגל. יש שמחה במדינה בעקבות הכדורגל שלנו בזמן האחרון. אין מה להגיד, היה משחק קשוח והיה צריך פה לב מאוד מאוד חזק".

על כוכב הניצחון, דניאל פרץ, אמר: "הוא שוער פנטסטי, אין מה לומר עליו. זה קשוח וקשה. זו רולטה בפנדלים ודניאל היה פנטסטי. חשוב לתת קרדיט לילה חוס, האיש שהובא לפה לקחת את המחלקה הטכנית לצקת תוכן, הוא הוביל אותנו למה שקרה".

משה סיני, ראש מערך הסקאוטינג, דיבר גם הוא בסיום: "באנו לפתח את הכדורגל. כל הדברים מתחברים יחד, לא ציפיתי שנגיע לרמה הזו עם האולימפיות, עד גיל 21 ובטח עם הבוגרת, צריכים המשיך להיות צנועים ולעבוד".

Source link

פוסטים קשורים

 • אפליקציות לקטנטנים

  by Shokor
  by Shokor

  למי מאיתנו שיש ילדים קטנים, יודע כמה הם נמשכים לסמארטפונים וכמה הם מוקסמים מאינסוף האפשרויות שהעולם הזה מציע. אז לכן החלטתי הפעם לסקור עבורכם מספר אפליקציות חינוכיות ומועילות שינעימו את …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]