"הכל מתחבר, לא ציפינו שנגיע לרמה הזו" - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » "הכל מתחבר, לא ציפינו שנגיע לרמה הזו"

"הכל מתחבר, לא ציפינו שנגיע לרמה הזו"

עשו את זה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)

עשו את זה (אלן שיבר) | צילום:
ספורט 5


הנבחרת הצעירה עשתה את זה. החבורה של גיא לוזון נחלצה מדרמה מול אירלנד במשחק המכריע על ההעפלה ליורו הצעירות ועם 1:3 בבעיטות ההכרעה מ-11 מטרים (לאחר 0:0 בסיום 120 הדקות) חגגה על כר הדשא בבלומפילד.

אורן חסון, יושב ראש ההתאחדות, התרגש בסיום: "קשה לתאר את הרגע הזה, הוא מיוחד מאוד ואנחנו מסיימים שנה יוצאת. אירחנו את האליפות עד גיל 17, הצלחנו בצורה פנומנלית בעד 19, העפלנו עם הבוגרת לדרג א' בליגת האומות ועכשיו זה הדובדבן שבקצפת. לא יכול להיות תסריט טוב מזה. נעשית עבודה טובה, אנחנו צריכים להישאר צנועים והדרך עוד ארוכה".

"זה הישג נהדר, אנחנו מאושרים", אמר בוני גינצבורג, סגן המנהל הטכני של הנבחרות, "בסך הכל מה שרצינו לעשות זה להתחיל תהליך של פיתוח הכדורגל. יש שמחה במדינה בעקבות הכדורגל שלנו בזמן האחרון. אין מה להגיד, היה משחק קשוח והיה צריך פה לב מאוד מאוד חזק".

על כוכב הניצחון, דניאל פרץ, אמר: "הוא שוער פנטסטי, אין מה לומר עליו. זה קשוח וקשה. זו רולטה בפנדלים ודניאל היה פנטסטי. חשוב לתת קרדיט לילה חוס, האיש שהובא לפה לקחת את המחלקה הטכנית לצקת תוכן, הוא הוביל אותנו למה שקרה".

משה סיני, ראש מערך הסקאוטינג, דיבר גם הוא בסיום: "באנו לפתח את הכדורגל. כל הדברים מתחברים יחד, לא ציפיתי שנגיע לרמה הזו עם האולימפיות, עד גיל 21 ובטח עם הבוגרת, צריכים המשיך להיות צנועים ולעבוד".

Source link

פוסטים קשורים

 • אחרי המתנה לא קצרה וציפייה רבה, גוגל מתחילת בהשקת השירות הגדול הבא שלה – Google TV. מדובר בשיתוף פעולה של גוגל עם ענקית האלקטרוניקה סוני, שמייצרת טלוויזיה ייעודית שתותאם במיוחד …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]