הכולרה ממשיכה להתפשט בסוריה: מספר המתים עלה ל-29 - BShokor

הבלוג של שוקור בדארנה

مدونة شكر بدارنة

יום שלישי | 30/05/2023 |
شكر في درنة
שוקור בדארנה
Home » מאמרים » הכולרה ממשיכה להתפשט בסוריה: מספר המתים עלה ל-29

הכולרה ממשיכה להתפשט בסוריה: מספר המתים עלה ל-29

מחלת הכולרה ממשיכה להתפשט ברחבי סוריה, כאשר משרד הבריאות הסורי מסר היום (שני) כי מספר המתים במדינה מהמחלה עלה ל-29. מאז זיהו לראשונה את הנגיף במדינה, מספר המאומתים עומד על 338. עיקר מקרי ההתפרצות והמוות היו באזור העיר חאלב.

על פי נתוני האו"ם מדובר ההתפרצות הקשה ביותר של המחלה. האו"ם אמר החודש כי ההתפרצות קשורה להשקיה של יבולים באמצעות מים מזוהמים ואנשים ששותים מים לא בטוחים מנהר הפרת שחוצה את סוריה מצפון למזרח.

המחלה המדבקת מאוד התפשטה גם לאזורי המדינה שבשליטת הכורדים והאופוזיציה בצפון ובצפון מערב סוריה, שם מיליונים נעקרו מבתיהם בגלל הסכסוך בן העשור, כך על פי גורמים רפואיים. ועדת ה-IRC הפועלת בסוריה הודיעה כי כעת נבחנים עוד למעלה מ-2,000 מקרים של חשד לכולרה.

בנוסף, מספר חובשים הפועלים באזור בשליטת האופוזיציה הסורית הסמוך לגבול עם טורקיה סיפרו כי זיהו שלושה מקרים של כולרה במחנות בכפר לוסין: "זו התפתחות מסוכנת לחיי אזרחים. המחלה מתפשטת במהירות בתנאים בריאותיים גרועים ובמיוחד במחנות".

Source link

פוסטים קשורים

 • קורס שיווק דיגיטלי

  by avidan
  by avidan

  מבוא לקורס שיווק דיגיטלי קורס שיווק דיגיטלי הוא תהליך של יצירה, ניהול ואספקת תוכן שמושך, ממיר ומשמר לקוחות ביעילות. זה קשור ליצירת קשר עם הקהל שלך בצורה הנכונה כדי להבטיח …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail
 • סיומות אתרי אינטרנט

  by Shokor
  by Shokor

  האם מפת האינטרנט הולכת להשתנות, לפחות בכל מה שקשור לכתובות האינטרנט והסיומות הידועות שכולנו מכירים? יכול מאוד להיות שהתשובה החיובית. מסתבר שיש גוף שנקרא "תאגיד האינטרנט לשמות משויכים" (ICANN), שמחליט …

  0 FacebookTwitterPinterestEmail

BShokor.Net

[tell-a-friend id="1" title="לחץ כאן להמליץ לחבר"]